Sunday FundaySUNDAY FUNDAY

Warsztaty tańca folkowego i tradycyjnego z różnych zakątków świata, którego pomysłodawczynią jest Roxane Girin – wolontariuszka Dworku Białoprądnickiego w ramach projektu Wolontariatu Europejskiego INTEGRart. Wolontariat Europejski finansowany jest przez Komisję Europejską w ramach programu ERASMUS +. Ideą, która stoi za Sunday Funday jest poznanie nie tylko tańca, ale także kultury – w przyjaznej, rodzinnej atmosferze. Uczestnikami mogą być dzieci, dorośli, seniorzy – zarówno doświadczeni jak i amatorzy.

Wstęp wolny

 

 

 

Akademia MózguAKADEMIA MÓZGU

To cykl spotkań o charakterze popularnonaukowym, organizowanych we współpracy z panią Magdaleną Strojniak. W ich trakcie, z perspektywy różnych nauk, teorii i doświadczeń, poszukujemy odpowiedzi na pytanie: „W jaki sposób używać siły i potencjału swojego umysłu do poprawy jakości życia?” czy też „Co i w jaki sposób wpływa na sprawne funkcjonowanie naszego mózgu i całego organizmu?” 

Naszymi gośćmi byli dotychczas m.in. prof. dr hab. n. med. Iwona Wybrańska, lekarz medycyny Zlata Czajkowska, psycholog dr Marek Binder, prof. dr hab. Małgorzata Abassy, dr Lech Górniak, choreograf Iwona Olszowska, dietetyk Magdalena Strojniak, etyk i filozof dr Marcin Urbaniak i wielu innych. 

Wstęp wolny

 


Zdrowie HolistyczneZDROWIE HOLISTYCZNE
 

Seria spotkań z ekspertami w dziedzinie zdrowia, urody, psychologii, którzy doradzają jak zachować zdrowie i urodę w pędzie globalnego świata i podpowiadają jak w gąszczu medycyny naturalnej obrać słuszny kierunek. Zdradzają także sposoby na poznanie samego siebie, pozwalające osiągnąć jedność umysłu, ciała i duszy. Jeśli szukasz inspiracji do dobrych zmian, musisz tam być!

Spotkania odbywają się raz w miesiącu. Wstęp wolny

 


 

 

Magdalena SękowskaWYKŁADY Z PSYCHOLOGIEM

Spotkania prowadzi psycholog, psychoterapeuta, trener i doradca rodzinny Towarzystwa Rozwoju Rodziny - Magdalena Sękowska. Skierowane są do osób pragnących wykorzystywać wiedzę psychologiczną w swoim codziennym życiu. Spotkania mają formę warsztatów, luźnych rozmów pomiędzy prowadzącą, a uczestnikami i są doskonałą okazją do lepszego poznania siebie oraz mechanizmów sterujących ludzkimi zachowaniami.
Magdalena Sękowska od kilkunastu lat prowadzi szkolenia, treningi, konsultacje kadry menedżerskiej, zespołów pracowniczych oraz zarządów firm polskich oraz korporacji zagranicznych. 

Spotkania odbywają się raz w miesiącu. Wstęp wolny

 

 

 

 

Wydarzenia

Newsletter

Ekobilet

 

joomplu:2089

joomplu:2090