Kalendarium wydarzeń
01 cze sob, 10:00
Ćwicz w Dworku
Kolosowe spotkania w Dworku / Azja na rowerze
01 cze sob, 17:00
Kolosowe spotkania w Dworku / Azja na rowerze
02 cze nd, 16:00
FESTIWAL MATEMATYKI: RAZ, DWA, TRZY LICZ I TY!!!
02 cze nd, 16:00
O, kurka Kulturka!
03 cze pon, 18:00
Anna Łakomy / Scena dla młodych
03 cze pon, 18:00
SABAS - Spod przymkniętych powiek
Sława Przybylska / Sentymentalny Świat
06 cze czw, 18:00
Sława Przybylska / Sentymentalny Świat
08 cze sob, 10:00
Ćwicz w Dworku
08 cze sob, 10:00
Bezpieczne wakacje / Akademia Barbakusa
08 cze sob, 17:00
Dni Dzielnicy IV
Przez siedem mórz i oceanów / Dzień Dziecka
09 cze nd, 15:00
Przez siedem mórz i oceanów / Dzień Dziecka
11 cze wt, 19:00
Akademia Mózgu // Demencja – trening poznawczy
13 cze czw, 18:00
Odmowa rodzica, odmowa dziecka / Jak mówić żeby dzieci nas słuchały?
Musica Graziosa // Muzyczne Czwartki
13 cze czw, 18:00
Musica Graziosa // Muzyczne Czwartki
To jest rewelacyjna dziura  //  Galeria Baszta
14 cze pt, 19:00
To jest rewelacyjna dziura // Galeria Baszta
15 cze sob, 10:00
Ćwicz w Dworku
SKŁODOWSKA. RADIUM GIRL // NOC TEATRÓW 2019
15 cze sob, 21:00
SKŁODOWSKA. RADIUM GIRL // NOC TEATRÓW 2019
16 cze nd, 15:00
Noc Tańca 2019
16 cze nd, 16:00
O, kurka Kulturka!
17 cze pon, 18:00
SABAS // Nowohucka telenowela
18 cze wt, 18:00
Wszystko o miłości // Spotkanie z psychologiem
Telefon lub miłość we troje
20 cze czw, 19:00
Telefon lub miłość we troje
22 cze sob, 10:00
Ćwicz w Dworku
23 cze nd, 16:00
O, kurka Kulturka!
Tyś Widzioł / Odkrywka
28 cze pt, 19:00
Tyś Widzioł / Odkrywka
29 cze sob, 10:00
Ćwicz w Dworku
Zdrowie na talerzu
29 cze sob, 17.00
Zdrowie na talerzu
29 cze sob, 21:30
KINO pod białoprądnicką chmurką
Piknik krakowskich mam
30 cze nd, 11:00
Piknik krakowskich mam
30 cze nd, 16:00
O, kurka Kulturka!
05 lip pt, 20.00
FestGranie: CHILL-E-MOTION
06 lip sob, 10:00
Ćwicz w Dworku
13 lip sob, 10:00
Ćwicz w Dworku
13 lip sob, 21:30
KINO pod białoprądnicką chmurką
20 lip sob, 10:00
Ćwicz w Dworku
20 lip sob, 21:30
KINO pod białoprądnicką chmurką
sty
lut
mar
kwi
maj
cze
lip
sie
wrz
paź
lis
gru
Brak

WYNIKI REKRUTACJI - Tak Brzmi Miasto - INKUBATOR

Mamy wyniki rekrutacji do projektu Tak Brzmi Miasto: Inkubator. Jury złożone z kuratorów i organizatorów wyłoniło uczestników, którzy już w przyszłym tygodniu rozpoczną zajęcia. Gratulujemy wybranym, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach!

KRAKÓW
Dorota Polak / Kraków Street Band
Małgorzata Zielińska / Rycerzyki
Jowita Bożek / Babadag/Ola Bilińska
Joanna Markowska / Madame JeanPierre
Mariusz Chromik / 8 lat w Tybecie
Tytus Kalicki / Fleshworld
Weronika Szczepańczyk / Paweł Janas
Mateusz Czajka / So Flow
Michał Naróg / Fraktale
Jacek Szczepan / Sun Dance
Łukasz Klec / Mikrokosmos
Grzegorz Szot / .WAVS
Jakub Blokesz / Kuba Blokesz
Paweł Sarna / SoundQ
Anna Łosiowska / Cheap Flights
Edyta Górecka / Edyta Górecka
Jarosław Jurkiewicz / Freenology
Łukasz Pietrzak / Hot Tamales
Michał Marzec / Oobu
Kamil Juszczyk / Kamil Juszczyk
Marcin Giza / Dziewczęta
Grzegorz Wardęga / runforrest
Tomasz Idziak / Box Anima
Aleksandra Dudziak / BEAM-LIGHT
Agnieszka Musiał / Agnieszka Musiał
Rafał Klimczak / Neal Cassady
Krzysztof Pacan / Marta Zalewska
Magdalena Cymer / Romantic Fellas
Kris Gońda / Taraban
Piotr Krakowski / Jutuber

KATOWICE
Anna Wilkus / EYELIDS
Marcel Lisiak / Osada Vida
Jakub Kotowicz / Kuba Kotowicz
Maciej Nestor / JazzBlaster
Damian Płaczek / Coast Patrol
Michał Wajdzik-Radziejowski / The Party Is Over
Radosław Kasprzycki / IKSY
Daria Ryczek / Daria Ryczek
Basia Silbert / zespół KOLORY
Klaudia Daliva / Khra Daliva
Weronika Wendrowska / Marcin Pater Trio
Stanisław Bryś / Luna
Rafał Karwot / TABU
Sławek Krzanowski / Sławek Krzanowski
Grzegorz Pikuliński / clou
Radosław Matysek / Strzyga!
Dominika Skoczylas / Wojtek Szumański & MINT.
Mateusz Ulczok/ Projekt 87
Maciej Widłak / Koniec Lata
Łukasz Feldek / KASIA SKIBA i JA
Jakub Niemiec / Tukej
Jadwiga Horyń / ilembee
Karo Glazer / Karo Glazer
Robert Kafel / PRL / Kwasek
Katarzyna Czekaj / Szklane Oczy
Bobek Bobkowski / Bobkovski
Marcin Madura / Beat Le Juice
Magda Fijołek / Seeme/Kasia Makowiecka
Adrian Jasnoch / Insekt
Anna Bratek / MÓW

ŁÓDŹ
Jakub Pałys / Francis Tuan
Daria Głowacka / Misia Furtak
Agata Szakiel / ODPOCZNO
Barbara Derlak / Chłopcy kontra Basia
Katarzyna Biesaga / OREADA
Igor Spolski / Happy Village Orchestra
Barbara Songin / Sutari / Mehehe
Bartłomiej Halicki / Bartek Halicki Septet
Paweł Pira / Two Tribes
Agnieszka Cygańska / Besides
Monika Kowalczyk / Monika Kowalczyk
Jakub Śliwiński / Syndrom
Jedrzej Weber / Fickle Vibe
Sonia Stochmiałek / Sonia Stochmiałek
Pavlina Lipowczan / MOONSHYE
Joanna Cisowska / Joanna Cisowska
Jakub Sołtysik / Sołtys
Maciej Filipczuk / Lautari
Eliza Tkacz / Eliza A. Tkacz
Karolina Kozłowska / Nowomowa
Karol Szlawski / Black Radio
Mona Polaski / mona polaski
Martyna Romanowicz / Roma Nowicz
Michał Kuczer / Eddie/Hai
Joanna Kotowska / hethet
Adam Kłys / Futurelight
Konrad Michalak / Kolberg: Re-Wizja
Gabriela Cybuch / Fox in the Box
Martyna Siermińska / Martyna Siermińska
Krzysztof Kołsut / The Bimbears

POZNAŃ
Paulina Jarysz / Swiernalis
Ania Brachaczek / BiFF
Katarzyna Kupińska / Moribunda
Izabela Rękowska / Izzy and the Black Trees
Przemysław Mielniczuk / Alpha.
Przemysław Barski / Bleeding Moses
Dawid Maciejski / Ayden
Wojciech Kucharski / Kucharski Brodacze Live Act
Joanna Kupczyńska / Fisheclectic
Maciej Giżejewski / Drum Work
Tomasz Olszewski / mona polaski
Bartosz Kaczmarek / Michał Kmieciak
Joanna Matyasik / Pola Chobot & Adam Baran
Igor Stobiecki / Cool Cat
Magdalena Sowul / ugla
Mateusz Doniec / KAPELA KARPATI
Paweł Odzimek / NOHONO
Paweł Drygas / Chwilantropia
Mateusz Sobierajski / Four Seasons
Aleksandra Szalińska / OOBE
Kornel Krupiński / Summana
Mateusz Pawlukiewicz / Mean Machine
Marta Michalak / Marta Cecylia Michalak
Mateusz Jakielski / SIELSKA
Jakub Legan / James Button Band
Jerzy Markuszewski / Slavic Jazz Underground
Maciej Piszczek / Deathinition
Maja Nowicka / Amadou Fola
Natalia Hoffmann / NaliaH
Sandra Rugała / Sandra Rugała

TORUŃ
Rafał Iwański / ALAMEDA 5
Michał Gajewski / GRIBOJEDOW
Robert Kapkowski / Cheap Tobacco
Aleksandra Wiśniewska / Tomasz Chyła Quintet
Kacper Nowak / Steve Nash
Patryk Niedbalski / DIUNA
Malwina Krępeć / Piotr Krępeć
Maria Kępisty / Siostry Łotry
Mateusz Sadecki / Arab Mainstream / Sadey Podziemie
Aleksandra Góralska / Kwiatki
Ewa Liguz Borowiec / Roy Einar Dreng
Paweł Ackermann / Daddy Always Ready & Uncle Jaras (dj Pac1)
Dorota Mataczyńska / ŁYKO
Igor Kościelniak / Deathinition
Adrian Zabielski / Afterwhite
Jarosław Kannenberg / Daddy Always Ready & Uncle Jaras (Pan Jaras)
Rafał Bykowski / DrySkull
Andrzej Boczar / OSP Bronx
Aleksandra Krat / Aleksandra Krat
Mateusz Fidler / Widoki
Michał Ciechomski / M.C
Kuba Niewiński / Woodkid Project
Anna Sztuczka / EDER
Urszula Kucharczyk / Corr
Ewa Falkowska / Tortilla
Kacper Katolik / Kacper Katolik
Alicja Kochanowicz / Żywłoga
Juliusz Pacek / Dj Funktion
Gustaw Nowak / Gustaw Nowak
Edyta Januszewska


Więcej o projekcie TAK BRZMI MIASTO - INKUBATOR

Czytaj pozostałe aktualności

Trwa projekt Tak Brzmi Miasto: Inkubator
Trwa projekt Tak Brzmi Miasto: Inkubator
Wakacje z kulturą
Wakacje z kulturą
Od gór do morza // Wystawa estońskiej ilustracji
Od gór do morza // Wystawa estońskiej ilustracji
FestGranie 2019
FestGranie 2019
Muzyczny Ogród
Muzyczny Ogród
Newsletter