0526miniziola26 maja to data kolejnego spotkania z cyklu Zdrowie Holistyczne tym razem odkryjemy bogactwo natury jakie ukryte jest z ziołach. Zapraszamy na wykłady: „Dary Natury – Świat Ziół” Doroty Adamczyk (biolog) oraz „Cudze chwalicie, swego nie znacie – 7 słowiańskich cudownych ziół” Mariusza Niezgody (specjalista ziołolecznictwa).

0226minimozg5 czerwca o godzinie 19.00 zapraszamy na spotkanie z prof. dr. hab. n. med. Iwoną Wybrańską, biologiem molekularnym, profesorem nadzwyczajnym w Katedrze Biochemii Klinicznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Tym razem tematem przewodnim Akademii Mózgu będzie Nutrigenomika jako wyzwanie współczesności.

0527miniroch„Papiernik, czyli skąd się biorą opowieści” – pierwsze w Krakowie spotkanie autorskie z artystą malarzem młodego pokolenia Rochem Urbaniakiem. Zapraszamy 27 maja (niedziela) o godzinie 16.00. Promocja książki "Papiernik" połączona będzie z plenerową wystawą ilustracji książkowych oraz warsztatami dla dzieci. Spotkanie z autorem poprowadzi dziennikarz parentingowy i bloger Adam Wieczorek.

DD_BrzechwaW niedzielę 3 czerwca w Dworku Białoprądnickim spotkacie Kota w butach, Kaczkę Dziwaczkę, Samochwałę i Pana Kleksa, rozdającego piegi. Będzie słoń z trąbami dwiema i popłyniemy na wyspy, których nie ma. Wszyscy, i duzi i mali, przeniesiemy się do Bajkowego Świata Pana Brzechwy. Czy macie na to ochotę? Zatem cała naprzód ku nowej przygodzie!

0525burzaminiZbliża się "Burza" w Dworku! 25 maja (piątek) o godzinie 20.00 zapraszamy na audio-wizualną instalację site-specific, zrealizowaną w kontekście nowej krakowskiej przestrzeni wystawienniczej. Galeria „Baszta” to nowe miejsce na mapie sztuki współczesnej w Krakowie. Począwszy od maja 2018 r. galeria „Baszta” będzie raz w miesiącu prezentować nową instalację artystyczną. Opiekę kuratorską nad galerią będzie sprawować autor pierwszej instalacji, Artur Wabik.

Podkategorie

Wydarzenia

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
3
28

Newsletter

Ekobilet