bobas_mini

Strefa Rodzica zaprasza na nowe zajęcia dla dzieci do 12 miesiąca życia - Bystry Bobas. Przed nami dwa spotkania pokazowe w grudniu. Uruchomienie cyklu planowane jest na styczeń 2018r. Obowiązują zapisy!

Bystry Bobas to zajęcia sensoryczno-rozwojowe, które stymulują i wspierają rozwój niemowląt oraz budują dobrą relację między rodzicem i dzieckiem. Program przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia do 12 miesiąca życia. Podczas zajęć wykorzystujemy m.in. muzykę (śpiewamy piosenki w j.polskim i j.angielskim) oraz starannie dobrane ćwiczenia i zabawy przygotowane przez psychologa dziecięcego. Warsztaty są też wspaniałą okazją do budowania więzi z dzieckiem oraz spędzenia miłego czasu wspólnie z innymi rodzicami. Niemowlęta mają biologiczną potrzebę i pragnienie uczenia się, którą staramy się w odpowiedni sposób stymulować.

Pierwsze zajęcia pokazowe odbędą się w piątki:
8 grudnia, godz. 10.00 dla dzieci nieprzemieszczających się
15 grudnia o godz. 10.00.  dla dzieci pełzających i raczkujących
Liczba miejsc w grupach ograniczona. Obowiązują zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. hasło: Bystry Bobas.

Stały cykl spotkań z podziałem na 2 grupy w każdy piątek rozpocznie się w styczniu 2018r. 
Wstęp: 1 zł.

Zajęcia prowadzone przez Agnieszkę Kościelską i Joannę Kaletę, założycielki Bystrego Bobasa, od lat zainteresowane rozwojem dzieci zgodnie z założeniami teorii integracji sensorycznej. Agnieszka od lat zaangażowana jest w zajęcia dla niemowląt odbywające się w USA i Wielkiej Brytanii. Prywatnie mama trzyletniej Liliany i rocznego Hugo. Joanna z zawodu psycholog dziecięcy, z wieloletnim doświadczeniem w pracy z małymi dziećmi. Prywatnie mama półtorarocznej Wiktorii.

 

>> Strefa Rodzica - program spotkań

Wydarzenia

Pn Wt Śr Cz Pt So N
2
3
4
5
6
7
10
11
12
14
15
16
18
19
23
24
25
26
29
30
31

Newsletter

Ekobilet