0712kineminiKolejna odsłona cyklu KineDok. Lato/Jesień - wzruszający, na długo zapadający w pamięć film. pt. "Księżycowy spacer z dziadkiem". 7 grudnia, godz. 19.00, Sala Teatralna (Oficyna Wschodnia).

 
Norweski dokument, w reżyserii Davida Alræka to ciepła i zabawna historia rodzinna o tym, jak nowe wspomnienia wymazują z pamięci stare, które powoli ulegają zapomnieniu.  Kåre, dziadek reżysera był nieustraszonym podróżnikiem, wynalazcą, zawsze miał fantastyczne pomysły, kolekcjonował również wspomnienia, a dla wnuka był bohaterem. 
 
Po projekcji zapraszamy na spotkanie z Simonem Barrym - francuskim studentem filmoznawstwa. 
 
 fbDołącz do nas na facebooku i zaproś przyjaciół!
 
O KineDok. Lato-Jesień:
 
KineDok. Lato – Jesień to unikalny klub filmowy oraz alternatywna platforma dystrybucyjna skupiająca zarówno miłośników, jak i twórców kina dokumentalnego,
W ramach tego projektu nieodpłatnie dla publiczności pokazywane są wybrane przez organizatorów europejskie filmy dokumentalne, prezentowane i nagradzane na międzynarodowych festiwalach filmowych
Inicjatorem projektu jest Instytut Filmu Dokumentalnego w Pradze, a koordynatorem w Polsce jest Krakowska Fundacja Filmowa, organizator jednego z najstarszych w Europie festiwali filmowych – Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Creative Europe Media, Visegrad Fund, Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej oraz Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura – Interwencje 2017.
 
 

Wydarzenia

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
23
29
30

Newsletter

Ekobilet

 

joomplu:2089

joomplu:2090