W najbliższą niedzielę Teatr TAK zagra dla najmłodszych smaczną opowieść pt. "Bajka do zjedzenia" -  o tym co warto jeść, a czego się wystrzegać. Pod szatą dowcipnej fabuły ukrytych jest wiele ważnych zasad dotyczących prawidłowego żywienia. Posiłkując się najnowszą piramidą żywienia w prosty i przyjemny sposób aktorzy przekonają dzieci dlaczego cukier jest zły, czy podjadanie jest zdrowe, jakie moce mają warzywa i owoce i dlaczego tak ważny jest ruch. Akcja dzieje się we śnie. Niedziela, 18 lutego, o godz.15.00 (Sala Teatralna).

Bilety: 10 zł (online lub w miarę wolnych miejsc przed spektaklem).

W pokoju śpiącego Kalorka dzieją się nadzwyczajne rzeczy. Pan Cukier kusi słodyczami, Superwitamina rozdaje witaminowe moce i zabiera dzieci na wojnę z Cukrem, kucharz gotuje jarzynową zupę, żongluje czapkami, dzwonkami i pytaniami, a Kulturka Fizyczna zaraża ruchem wszystkie super dzieci. Spektakl bardzo zdrowy, lekkostrawny, pełen witamin i endorfin.

 

Elementy interaktywne:

- Prezentacja broni - witaminowych tarczy i witaminowa wojna z cukrem - piosenka animacyjna "Mamy tę moc"

- Występ w teleturnieju "Dziecko zgaduje jak się gotuje"

- Trening z Kulturką Fizyczną - taniec animacyjny "Tre Tre Trenuj"

 

Elementy języka angielskiego:

- warzywa i owoce 

- nazwy dyscyplin sportowych

 

Teatr TAK od 2011 roku z ogromnym powodzeniem wystawia profesjonalne spektakle dla dzieci z elementami języka angielskiego na terenie całego kraju. Spektakle teatru cieszą się ogromnym powodzeniem, o czym świadczy zawsze pełna widownia.

 

UWAGA! Z przyczyn niezależnych spektakl odbywa się zamiast przedstawienia pt. "Koziołek Matołek wyrusza w świat".

Wydarzenia

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
15
23
29
30

Newsletter

Ekobilet

 

joomplu:2089

joomplu:2090