0426minirozmInauguracją cyklu wywiadów ROZMÓWNICA - czyli wszystko o co chcesz zapytać, będzie spotkanie ze znaną blogerką Julitą Bator - autorką książki "Zamień chemię na jedzenie". Spotkania poprowadzi Natalia Vince - dziennikarka radiowa. Zapraszamy w czwartek 26 kwietnia o godz. 18.00 (sala Teatralna), wstęp wolny.Julita Bator na swoim blogu opisuje jak czytać etykiety, gdzie szukać zdrowych produktów spożywczych, jakich produktów lepiej wcale nie kupować i w końcu jak zamieniać chemię na jedzenie. Pisze o swoich olśnieniach i odkryciach, tych pozytywnych i tych negatywnych.

Zamień chemię na jedzenie
Książka jest zapisem, a właściwie efektem, walki autorki z niekończącymi sie chorobami własnych dzieci. Kiedy zakiełkowała myśl, że przyczyną tak słabego zdrowia dzieciaków może być nafaszerowane chemią pożywienie, postanowiła stopniowo zrezygnować z najbardziej szkodliwych produktów i zastąpić je zdrowszymi zamiennikami. Czytelnicy mają ułatwione zadanie, ponieważ Julita Bator daje nam gotowe rozwiązanie. Przede wszystkim jest to lista dodatków chemicznych znajdujących się w jedzeniu razem z podziałem na te, których zdecydowanie nie wolno jeść i takie, które w zasadzie nie szkodzą. Radzi, czego nie kupować, co lepiej przyrządzić samemu oraz jakie decyzje podejmować w sklepie czy też na targu. Motywuje, zachęca do wprowadzenia zmian stopniowo, dzieli się z czytelnikami swoją radością i pasją.

To będzie spotkanie pełne zdrowotnych inspiracji! Nie zabraknie "smacznych" porad, inspiracji, informacji i ciekawostek. Dowiecie się na pewno jak zdrowo żyć i jak zmienić swój styl życia na lepszy.

 

fbDołącz do nas na facebooku i zaproś przyjaciół!

Wydarzenia

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Newsletter

Ekobilet

 

joomplu:2089

joomplu:2090