000616aamininocW nocy z soboty na niedzielę 16/17 czerwca 2018 r. odbędzie się XII edycja wydarzenia, którego nie możemy się doczekać – Krakowska Noc Teatrów w Dworku! Zapraszamy na spektakle w wykonaniu dwóch małżeństw, które zaprezentują dwie sztuki o dzieciach i dla dzieci.

Pierwszy spektakl dla dzieci pt. "Kto tam?" odbędzie się już o godzinie 12:00 w Sali Teatralnej Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”. Najmłodsi widzowie będą mieć okazję obejrzeć spektakl “Kto tam?” Teatru Uszytego z Krakowa. “Kto tam?” to spektakl dla dzieci (3-6 lat), które chcą przejść przez magiczne drzwi, poznać historie zwierząt, odkryć ich sekrety i tajemnice, zobaczyć sztuczki, własnoręcznie stworzyć głównego bohatera i pojeździć na słoniu. Spektakl pobudza wrażliwość estetyczną, rozwija wyobraźnię dziecka i ciekawi warstwą dźwiękową. Naturalnie przechodzi w zabawę warsztatową podczas której dzieci poznają zwierzęta od podszewki.

Na drugi spektakl o dzieciach, tym razem dla dorosłych "Dziecko dla odważnych"  zapraszamy wieczorem na godzinę 21.15. Jest to sztuka na podstawie książki Leszka K. Talko o tym samym tytule.  Adaptację tej zabawnej książki ukazującej trochę w krzywym zwierciadle, a trochę prawdziwie, rzeczywistość młodych rodziców, będzie można zobaczyć w Sali Teatralnej Dworku Białoprądnickiego. W głównych rolach wystąpi małżeństwo Schimscheinerów, których pozytywna energia, werwa oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktu zapewne porwie  publiczność. Pełna emocji i dynamiki gra aktorska oraz zabawne dialogi wywoują salwy śmiechu podczas tego spektaklu.  To swoisty poradnik dla wszystkich, którzy zamierzają mieć dzieci, mają dzieci i chcą ich więcej, dla tych, co maja dzieci i maja ich serdecznie dość. Ci którzy dzieci nie mają i nie zamierzają za żadne skarby świata ich mieć również znajdą w tym tekście wiele dla siebie.

 

16 czerwca 2018

Sala Teatralna

Rezerwacja miejsc od 4 czerwca: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. na hasła "Kto tam?" i "Dziecko dla odważnych"

WSTĘP WOLNY

 

Wydarzenia

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
15
23
29
30

Newsletter

Ekobilet

 

joomplu:2089

joomplu:2090