Nowa ZelandiaO życiu na końcu świata, czyli jak wygląda praca, życie i podróżowanie po drugiej stronie kuli ziemskiej w Nowej Zelandii opowiedzą Karolina i Robert z Acouple away. Zapraszamy 15 listopada (czwartek) o godzinie 19:00 do Sali Teatralnej.

O swoich podróżach i przygodach w kraju długiej białej chmury charakteryzującej się pięknem otaczającej przyrody opowiedzą Karolina i Robert, którzy spędzili rok w Nowej Zelandii.
W swoim wystąpieniu opowiedzą, w jaki sposób dowiedzieli się o możliwości wyjazdu do Nowej Zelandii, o tym jak należy załatwić formalności i sprawy związane z wyjazdem na Work and Travel do Nowej Zelandii oraz jak zarabiać na późniejsze podróże. Opowiedzą o tym jak zakupionym autem, – które stało się ich domem, kuchnią i sypialnią dotarli na same krańce północne i południowe Nowej Zelandii.
Karolina i Robert, czyli A couple away - para, która poznała się dzięki wyjazdowi Work & Travel do USA. Połączyła nas pasja i ciekawość świata. Wspólnie zwiedzili takie kraje jak: USA, Kanada, Nowa Zelandia, Meksyk, Tajlandia, Malezja, Singapur, Australia i Hong Kong.

Więcej o A couple away na stronie >>> https://acoupleaway.wordpress.com/ 

Centrum Kultury Dworek Białopradnicki – Sala Teatralna
Papiernicza 2, Kraków
Wstęp wolny

Dołącz do wydarzenia na facebooku >>> fb 

 

 

 

Wydarzenia

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
23
29
30

Newsletter

Ekobilet

 

joomplu:2089

joomplu:2090