Przeskocz do treści
W tle symbol ying yang, z przodu kobieta w sportowym stroju, w jogicznej pozycji, z rękoma wyciągniętymi ku górze

BODYART®

grupowe
płatne
zapisy

BODYART® to holistyczny trening, który oddziałuje zarówno na ciało, jak i na umysł, pomaga odnaleźć psychiczną i fizyczną harmonię oraz równowagę. Jego celem jest zapewnienie prawidłowego funkcjonowania ciała człowieka jako całości.

BODYART® opiera się na koncepcji Yin i Yang, teorii pięciu żywiołów oraz tradycyjnej medycynie chińskiej, czerpie również z tradycji jogi. Istotną rolę w BODYART® odgrywa oddychanie, poprzez świadomy oddech ruch staje się płynny, oddychanie zespala wysiłek fizyczny i świadomość ciała. Lekcja rozpoczyna sprowadzeniem do świadomego oddechu i mobilizacją stawów, następnie przechodzimy do bardziej energetycznej części zajęć na którą składają się płynne sekwencje ruchu oraz pozycje statyczne.

INFORMACJE PRAKTYCZNE O BODYART®

Prowadząca: Beata Krokowska

Termin:  wrzesień 2023–czerwiec 2024 (Zajęcia rozpoczynają się 4 IX 2023 r.)

Zajęcia: poniedziałki, godz. 18:00 – 19:00

Miejsce: Sala wielofunkcyjna Zajazdu Kościuszkowskiego

Opłata: 150,00 zł/miesiąc; 45,00 zł/zajęcia jednorazowe

Więcej informacji i zapisy:

Beata Krokowska
tel. 503-737-464
www.przeplyw.art

Beata Krokowska

Zakochana w Życiu, podróżach oraz czarnej kawie z cynamonem i musem kokosowym. Terapeutka pracy z ciałem, psycholożka, uwielbia pracować z ludźmi i pisać. Instruktorka BODYART®, jogi, provider metody TRE®, certyfikowana praktyk Brainspotting, trenerka umiejętności społecznych. Pomaga w odzyskaniu kontaktu ze swoimi zasobami i swoją wewnętrzną mocą, redukcji poziomu stresu, napięcia, zmniejszeniu dolegliwości bólowych, psychosomatycznych i problemów ze snem. www.przeplyw.art