Przeskocz do treści
Na pierwszym planie na kocu na trawie siedzi dziecko. W tle kobieta ćwiczy jogę.

NOWOŚĆ! Witalna Mama

przedział wiekowy: 0-3 0-3
cykliczne
płatne
rodzinne
zapisy

PONIEDZIAŁEK (8,15,22,29 lipca 2024)
godz. 11.30

Praktyka WITALNA MAMA to chwila medytacji w oddechu (qi kung, qi flow), ruchu, bezruchu, intuicyjnym śpiewie, dźwięku i w ciszy, uważnym byciu we wspólnym ćwiczeniu. . Zajęcia kształtują nasze możliwości samoharmonizowania, samouzdrowiania i spotkania z przyjemnością, która odżywia nasze kobiece ciało, oczyszcza umysł i wzmacnia poczucie własnej wartości oraz połączenia z dzieckiem.

Podczas zajęć proponujemy innowacyjne podejście, w którym poszukujemy odnalezienia stanu relaksacji, rozluźnienia, skupienia na sobie – w obecności, oraz przy czynnym udziale dziecka

Dzieci zapoznają się z różnorakimi instrumentami muzycznymi i ich brzmieniem, będziemy inspirować je do organicznego ruchu i tańca, zobaczy że wydawanie głośnych oddechów i „dziwnych” dźwięków jest świetnym sposobem na  zabawę i rozładowanie emocji.

Dla kogo? Mama z dzieckiem do 3 lat
Co wziąć? Wygodne miękkie ubranie, a jeśli masz, przeszkadzajki, grzechotki, zabawki dla Twojej pociechy.

Prowadzenie: Paulina Illa Aynimay

Zapisy: www.dworek.eu
Wstęp: 1 zł

Płatności za zajęcia dokonuje się każdorazowo bezpośrednio u instruktora prowadzącego. Zapisy przed wyznaczonymi terminami nie są brane pod uwagę.

Paulina Illa Aynimay

Inspiratorka, terapeutka, artystka tworząca poprzez taniec, ruch, oddech i dźwięk; łączącą światy logiczne z intuicyjnymi. Kobieta idąca ścieżką medycyny, drogą środka i dynamicznej równowagi. Od 16 lat prowadzi zajęcia, warsztaty, rytuały przemiany i przejścia, procesy grupowe oraz sesje indywidualne oparte na autorskich metodach wszechstronnej edukacji oraz owoców doświadczeń życiowych. . Twórczyni autorskiej terapeutycznej metody przemiany emocji, ciała i głosu — „Aynimay. Puls Witalny”. .

Od 2012 roku dzieli się autorską metodą, która zawiera sesje artystyczno-terapeutyczne, grupowe i indywidualne (Animal Vital Flow, Qi Flow Dance, Rytuały przejścia, wdzięczności i witalności; Serce Dotyku · masaż holistyczny). Pisze poezję oraz kanalizuje melodie serca i pieśni duszy. . Pracuje z przestrzenią ruchu oraz intuicyjnej, leczniczej wokalizacji; wykorzystuje narzędzia takie jak taniec, improwizacja teatralna (ścieżka powiązana z Grotowskim, oraz kung fu), terapia fizyczna, sztuka oddechu, oraz kultywacja energii witalnej (qigong i tantra), ekspresja wokalna, śpiew intuicyjny, głos organiczny, podróże w dźwięku, wizualizacje i medytacje, opowieści i somatyczna wyobraźnia.