Kalendarium wydarzeń
05 lip pt, 20.00
CHILL-E-MOTION // FEST GRANIE
06 lip sob, 10:00
Ćwicz w Dworku
07 lip nd, 19.00
Popołudnie z operą // MUZYCZNY OGRÓD
ART!AKCJE
12 lip pt, 19:00
ART!AKCJE
12 lip pt, 20:00
Francis Tuan // FEST GRANIE
13 lip sob, 10:00
Ćwicz w Dworku
13 lip sob, 17:00
Dźwiękoterapia // Zdrowie Holistyczne
13 lip sob, 19:00
Maskowanie - Oleksandr Nykytiuk // Galeria Baszta
13 lip sob, 20:00
Koncert gongów i mis tybetańskich
13 lip sob, 21:30
KINO pod białoprądnicką chmurką
14 lip nd, 19:00
Anna Treter z zespołem // MUZYCZNY OGRÓD
Jacobus Gallus // KONCERT CHÓRU MIESZANEGO
18 lip czw, 19:00
Jacobus Gallus // KONCERT CHÓRU MIESZANEGO
19 lip pt, 20:00
Recycling Band // FEST GRANIE
20 lip sob, 10:00
Ćwicz w Dworku
Głosy Hiszpanii
20 lip sob, 19:00
Głosy Hiszpanii
20 lip sob, 21:30
KINO pod białoprądnicką chmurką
21 lip nd, 19:00
Jazz Band Ball Orchestra & Stanley Breckenridge // MUZYCZNY OGRÓD
26 lip pt, 20:00
MLDVA – with Çınar Timur // FEST GRANIE
27 lip sob, 10:00
Ćwicz w Dworku
Dzień Kultury Palestyńskiej - Zatańcz Dabkę!
27 lip sob, 16:00
Dzień Kultury Palestyńskiej - Zatańcz Dabkę!
27 lip sob, 21:30
KINO pod białoprądnicką chmurką
28 lip nd, 19:00
Smerek // MUZYCZNY OGRÓD
02 sie pt, 20:00
JANKA (Daniel Drumz & Hatti Vatti) // FEST GRANIE
03 sie sob, 10:00
Ćwicz w Dworku
03 sie sob, 21:30
KINO pod białoprądnicką chmurką
04 sie nd, 19:00
D-MOL Neo Tango Electro // MUZYCZNY OGRÓD
09 sie pt, 20:00
Fortet // FEST GRANIE
10 sie sob, 10:00
Ćwicz w Dworku
10 sie sob, 21:30
KINO pod białoprądnicką chmurką
11 sie nd, 19:00
Que Passa // MUZYCZNY OGRÓD
16 sie pt, 20:00
Marta Zalewska // FEST GRANIE
17 sie sob, 10:00
Ćwicz w Dworku
17 sie sob, 21:30
KINO pod białoprądnicką chmurką
18 sie nd, 19:00
Crazy Accordion Trio // MUZYCZNY OGRÓD
sty
lut
mar
kwi
maj
cze
lip
sie
wrz
paź
lis
gru
Zajęcia taneczne dla dzieci

Zajęcia taneczne dla dzieci

Zajęcia prowadzi Anna Gawęda, tancerka, aktorka i choreograf. Ukończyła Ogólnopolską Szkołę Baletową w Bytomiu oraz Wyższą Szkołę Komunikowania i Mediów Społecznych w Warszawie na kierunku aktorstwo dramatyczne.

Zajęcia taneczne i umuzykalniające trwają 55 minut:

Zajęcia rytmiczno-taneczne z elementami zumby:
wtorek: godz. 15.30–16.25 (dzieci w wieku 4–6 lat)

Taniec współczesny
wtorek: godz. 16.30–17.25 (dzieci w wieku 7–9 lat)

Taniec współczesny z elementami dance hallu
wtorek: godz. 17.30–18.25 (dzieci i młodzież w wieku 9–15 lat).

Balet dla początkujących
czwartek: godz. 15:30–16:25 (dzieci w wieku 4–5 lat)

Balet zaawansowany (kontynuacja)
czwartek: godz. 16.30–17.25 (dzieci w wieku 6–8 lat)

Taniec dla maluszków
czwartek: godz. 17.30–18.25 (dzieci w wieku 3–4 lat)

Miejsce: Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki - Oficyna Wschodnia - sala fitness

Informacje i zapisy:
tel. 799 954 435
e-mail: aniataniec@interia.pl

Opłata: 125zł/miesiąc, 600zł/semestr
Numer rachunku: 62 1240 4722 1111 0000 4860 1867
W tytule przelewu prosimy zamieścić: Dworek/nazwa zajęć/imię i nazwisko uczestnika/imię lub nazwisko instruktora/miesiąc/rok

Newsletter