Przeskocz do treści
5 żywiołów - ZIEMIA
Inne

5 żywiołów – ZIEMIA

Zapraszamy na kolejne spotkanie w cyklu „Pięć żywiołów”. W ramach projektu omawiamy w jaki sposób podlegamy prawom przyrody i jak możemy korzystać z jej zasobów. Tym razem – 7 maja, o godz. 18.00 spotkanie poprowadzi Joanna Chyl – terapeutka w dziedzinie medycyny naturalnej, akupresury oraz masażu. Wstęp wolny, ul. Papiernicza 2, Sala Teatralna.

Żywioł ziemi jest związany ze stabilnością i zdrowiem. Ziemia to Centrum, a towarzyszące jej tematy dotyczą naszej planety, geologii, zjawisk i pól magnetycznych, radiestezji, masażu, kuchni i zdrowia. Ten element tworzy solidne podstawy do budowania i wzmacniania relacji. Centrum to symbol Człowieka, jego ciała, umysłu i ducha. Ziemia uosabia także spokój, równowagę, harmonię poczucie bezpieczeństwa, mądrość, cierpliwość.

Podczas spotkania podpowiemy jak czerpać siłę z tego żywiołu. Dowiemy się więcej na temat budowy ludzkiego ciała i połączenia naszych narządów wewnętrznych z procesami zachodzącymi w naszej podświadomości. Zobaczymy także jak przebiega specjalistyczny masaż zdrowotny z użyciem bańki chińskiej. Słowem: coś dla ciała, coś dla ducha.