Przeskocz do treści
A pod choinką?
Inne

A pod choinką?

Tuż przed świętami zapraszamy dzieci i rodziców na niezwykły koncert pełen muzycznych niespodzianek! W sobotę, 19 grudnia, o godz. 11.00 Centrum Muzyki i Muzykoterapii GAIA zabierze wszystkich w magiczny świat zabaw muzyką.

Mnóstwo skrzatów wszystkich światów, również tych spod choinki, dowiedziało się już o koncercie dla dzieci i szykują niespodzianki. Muzyczne niespodzianki oczywiście. Centrum Muzyki i Muzykoterapii „GAIA” zbiera te skarby i upycha pod zielone drzewko w sali kominkowej Dworku… a czegóż tam nie ma! Srebrny flet i czarny flecik piccolo, złoty saksofon, hebanowy klarnet i ciut mniejszy klarnecik piccolo oraz całkiem spore: lutnia i gitary różnej wielkości i koloru! Będziemy wspólnie zaglądać pod choinkę i słuchać opowieści muzycznych o Bożym Narodzeniu, a na koniec – podamy smakowity i pachnący świętami dżem z kolęd.

Możecie być pewni, że podczas tego koncertu nie zabraknie zabaw, tańców i świątecznej muzycznej magii! Bo pod choinką wszystko można znaleźć i wszystko może się zdarzyć…

Sala kominkowa
Wstęp wolny