Przeskocz do treści
Ahoj, Kapitanie!
Inne

Ahoj, Kapitanie!

Te wakacje będą zupełnie inne! Wyruszymy na odległe morza i oceany, gdzie przeżyjemy niezapomniane przygody! Odwiedzimy wyspę, na której odbywają się słynne wyścigi żółwi morskich, poszukamy skarbów i stoczymy bitwę na kule armatnie! Trwa Akcja Lato 2015!

Tegoroczna akcja lato w Dworku inspirowana jest tematyką morską. Na uczniów szkół podstawowych (6 – 12 lat) pozostających w mieście na wakacje, czekają interesujące warsztaty edukacyjne z wykorzystaniem elementów plastycznych, muzycznych oraz gier i zabaw. Akcja Lato rozpoczęła się 29 czerwca i trwać będzie do 17 lipca. Od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 – 16.00 dzieci poznawać będą mieszkańców mórz i oceanów, rozwiną inwencję twórczą i umiejętność kreatywnego myślenia. Nauczą się również pracy grupowej, dbając ze swoimi załogami o statki. Czeka nas troszkę ciężkiej pracy przy ich budowie, ale i fantastyczna zabawa!

Spotkania z alfabetem Morse’a, przeciąganie liny, łowienie ryb, starcia z piratami i groźnymi ośmiornicami… Podczas wakacji w Dworku dzieci na pewno nie będą narzekać na nudę!

Jak co roku nie zabraknie również wycieczek. Dzieci odwiedzą Ogród Doświadczeń, Krakowskie Multikino oraz Muzeum Przyrodnicze.

MIEJSCE ZAJĘĆ: Zajazd Kościuszkowski, ul. Białoprądnicka 3 oraz plener Dworku Białoprądnickiego, ul. Papiernicza 2

CZAS TRWANIA: 29 czerwca – 17 lipca

ODPŁATNOŚĆ: 150 zł/tydzień, możliwość zamówienia obiadu (drugie danie) koszt 10 zł/dzień