Przeskocz do treści
Warsztaty dla dzieci
Inne

Warsztaty dla dzieci

Brak wolnych miejsc. Dokonujemy zapisów na listy rezerwowe. Czy chcecie by Wasza pociecha spędziła wakacje, bawiąc się historią, fotografując, tworząc scenografię i kostiumy, a finalnie – produkując film! W ramach projektu „Tadeusz Kościuszko – Narodowa Lekcja Historii” zapraszamy dzieci na warsztaty animacji poklatkowej!

Jak zrobić dobre zdjęcie? Jak z fotografii stworzyć film? Stowarzyszenie na rzecz Dworku Białoprądnickiego zaprasza dzieci w wieku 8-12 lat na wspólną zabawę z historią. Uczestnicy „Wakacji z Kościuszką” nie tylko będą mogli poznać tajniki pracy animatorów, ale także sami staną się bohaterami krótkich dzieł filmowych, ułożą ich scenariusz, stworzą scenografię i kostiumy. Nasze działania oprzemy na krakowskich wydarzeniach z życia Tadeusza Kościuszki. Partnerem projektu jest Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”.

W programie zajęć znajdą się elementy warsztatów fotograficznych, teatralnych i plastycznych, prowadzonych przez architekta edukacji i fotografa. Przewidziana jest również krótka wycieczka śladami Kościuszki po krakowskim Rynku, w trakcie której wykonane zostaną zdjęcia do filmu poklatkowego.

Warsztaty są bezpłatne.

Zajęcia odbędą się:

I termin: 17-21 lipca 2017

II termin: 21 – 25 sierpnia 2017

Godz. 9.00 – 15.00

Miejsce: Zajazd Kościuszkowski, ul. Białoprądnicka 3

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy przyjmowane pod adresem zapisy@dworek.eu.

Prosimy o podanie wybranego terminu, imienia i nazwiska dziecka, wieku, telefonu kontaktowego.

Uwaga!
Rodzic, zapisujący dziecko na zajęcia wyraża zgodę na fotografowanie dziecka, w celu dokumentacji wydarzenia oraz w celu wyprodukowania filmu, który stanowi główne przedsięwzięcie warsztatów i będzie publikowany na stronach i portalach społecznościowych Stowarzyszenia oraz partnerów projektu „Tadeusz Kościuszko – Narodowa Lekcja Historii”.

Rozważana jest możliwość zamówienia obiadów. O szczegółach bezpośrednio zostaną poinformowani rodzice uczestników.

Projekt współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków.