Przeskocz do treści
Antonia Vai
Inne

Antonia Vai

18 kwietnia (środa) o godzinie 20 zapraszamy na koncert szwedzko-węgierskiej wokalistki, kompozytorki i autorki tekstów – Antonia Vai. Fuzja soulu, funku, jazzu i alternatywy, przefiltrowana przez charyzmę Antonii zabrzmi na naszej światowej scenie w Piwnicach Dworku Białoprądnickiego. Jako support wystąpi polska wokalista SUZIA.

Bilety 20 zł. Dostępne w Kasie Dworku i na Ekobilet

Antonia pisze piosenki od wczesnego dzieciństwa, początkowo rejestrując je… we własnej sypialni. Następna stop-klatka to już Londyn, gdzie przebywała przez rok. Pamiątką po tej podróży są dwa wydane własnym sumptem albumy: “Lovers and Prophets“ oraz “Dirt From When The Earth Was Flat”.

Pierwszy „węgierski”, ale zarazem międzynarodowy, a na pewno przełomowy album to „Stories After Bedtime” (2015). To jednocześnie początek trwającej do dziś współpracy ze szwedzkim producentem Felixem Gröndahlem. W następnym roku Antonia przygotowała EP-kę „Tightrope”, która okazała się preludium do najnowszego, wydanego w ubiegłym roku krążka pt „Ritual”. To właśnie na nim wszystkie fascynacje artystki, a więc soul, jazz, funk, pop i alternatywny pop ułożyły się w wyjątkową całość i niezwykle zgrabną fuzję.

A na koncertach… to jeszcze inna historia. 100% live i 200% emocji Nie wolno przegapić!

fbDołącz do nas na facebooku i zaproś przyjaciół!