Przeskocz do treści
Inne

Bajkowa Niedziela

W najbliższą niedzielę Teatr TAK zagra dla najmłodszych smaczną opowieść pt. „Bajka do zjedzenia” – o tym co warto jeść, a czego się wystrzegać. Pod szatą dowcipnej fabuły ukrytych jest wiele ważnych zasad dotyczących prawidłowego żywienia. Posiłkując się najnowszą piramidą żywienia w prosty i przyjemny sposób aktorzy przekonają dzieci dlaczego cukier jest zły, czy podjadanie jest zdrowe, jakie moce mają warzywa i owoce i dlaczego tak ważny jest ruch. Akcja dzieje się we śnie. Niedziela, 18 lutego, o godz.15.00 (Sala Teatralna).

Bilety: 10 zł (online lub w miarę wolnych miejsc przed spektaklem).

W pokoju śpiącego Kalorka dzieją się nadzwyczajne rzeczy. Pan Cukier kusi słodyczami, Superwitamina rozdaje witaminowe moce i zabiera dzieci na wojnę z Cukrem, kucharz gotuje jarzynową zupę, żongluje czapkami, dzwonkami i pytaniami, a Kulturka Fizyczna zaraża ruchem wszystkie super dzieci. Spektakl bardzo zdrowy, lekkostrawny, pełen witamin i endorfin.

Elementy interaktywne:

– Prezentacja broni – witaminowych tarczy i witaminowa wojna z cukrem – piosenka animacyjna „Mamy tę moc”

– Występ w teleturnieju „Dziecko zgaduje jak się gotuje”

– Trening z Kulturką Fizyczną – taniec animacyjny „Tre Tre Trenuj”

Elementy języka angielskiego:

– warzywa i owoce

– nazwy dyscyplin sportowych

Teatr TAK od 2011 roku z ogromnym powodzeniem wystawia profesjonalne spektakle dla dzieci z elementami języka angielskiego na terenie całego kraju. Spektakle teatru cieszą się ogromnym powodzeniem, o czym świadczy zawsze pełna widownia.

UWAGA! Z przyczyn niezależnych spektakl odbywa się zamiast przedstawienia pt. „Koziołek Matołek wyrusza w świat”.