Przeskocz do treści
Grafika promująca Budżet Obywatelski 2023, dziecko w nadwornym, staroświeckim stroju, w okularach, przy antycznym stoliku, patrzy w ekran laptopa. Obok napis
Inne

Budżet Obywatelski 2023

Masz pomysł na jeszcze lepszy Kraków? Już za 2 dni rusza głosowanie w ramach tegorocznej 10.  jubileuszowej edycji budżetu obywatelskiego Miasta Krakowa!

Oddać swoje głosy na Budżet Obywatelski będzie można od 22 września do 6 października.  

Głosować może każdy mieszkaniec i mieszkanka Krakowa, bez względu na wiek czy zameldowanie.

Głosować na Budżet Obywatelski można elektronicznie na stronie:  www.budzet.krakow.pl lub osobiście, poprzez wypełnienie karty do głosowania w jednym z punktów na terenie miasta.

Warto głosować, bo projekty w ramach budżetu, nie tylko zmieniają otoczenie, w którym mieszkamy lub pracujemy, ale także integrują sąsiadów i tworzą przestrzeń do wspólnego spędzania wolnego czasu. W tej edycji pod głosowanie poddanych będzie 715 projektów, w tym 155 to projekty ogólnomiejskie oraz 560 projektów dzielnicowych.

Zapraszamy szczególnie do wsparcia projektów w naszej okolicy, w tym proponowanych na terenie Dworku. Zerknijcie na https://budzet.krakow.pl/projekty2023/dzielnica/4 aby zobaczyć jak możemy wzmocnić naszą dzielnicę!

Więcej informacji  na www.budzet.krakow.pl