Przeskocz do treści
Coś dla maluszka
Inne

Coś dla maluszka

Strefa Rodzica zaprasza na nowe zajęcia dla dzieci do 12 miesiąca życia – Bystry Bobas. Przed nami dwa spotkania pokazowe w grudniu. Uruchomienie cyklu planowane jest na styczeń 2018r. Obowiązują zapisy!

Bystry Bobas to zajęcia sensoryczno-rozwojowe, które stymulują i wspierają rozwój niemowląt oraz budują dobrą relację między rodzicem i dzieckiem. Program przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia do 12 miesiąca życia. Podczas zajęć wykorzystujemy m.in. muzykę (śpiewamy piosenki w j.polskim i j.angielskim) oraz starannie dobrane ćwiczenia i zabawy przygotowane przez psychologa dziecięcego. Warsztaty są też wspaniałą okazją do budowania więzi z dzieckiem oraz spędzenia miłego czasu wspólnie z innymi rodzicami. Niemowlęta mają biologiczną potrzebę i pragnienie uczenia się, którą staramy się w odpowiedni sposób stymulować.

Pierwsze zajęcia pokazowe odbędą się w piątki:
8 grudnia, godz. 10.00 dla dzieci nieprzemieszczających się
15 grudnia o godz. 10.00. dla dzieci pełzających i raczkujących
Liczba miejsc w grupach ograniczona. Obowiązują zapisy: zapisy@dworek.eu hasło: Bystry Bobas.
Stały cykl spotkań z podziałem na 2 grupy w każdy piątek rozpocznie się w styczniu 2018r.
Wstęp: 1 zł.

Zajęcia prowadzone przez Agnieszkę Kościelską i Joannę Kaletę, założycielki Bystrego Bobasa, od lat zainteresowane rozwojem dzieci zgodnie z założeniami teorii integracji sensorycznej. Agnieszka od lat zaangażowana jest w zajęcia dla niemowląt odbywające się w USA i Wielkiej Brytanii. Prywatnie mama trzyletniej Liliany i rocznego Hugo. Joanna z zawodu psycholog dziecięcy, z wieloletnim doświadczeniem w pracy z małymi dziećmi. Prywatnie mama półtorarocznej Wiktorii.