Przeskocz do treści
Czarnogóra na bis!
Inne

Czarnogóra na bis!

Zapraszamy Was na rodzinne warsztaty, podczas których odkrywać będziemy maleńką Czarnogórę. Stworzymy wielkoformatową mapę z górskimi szczytami, pluskającą wodą i morskim piaskiem! Warsztaty odbędą się 6 listopada, obowiązują zapisy.

Wąskie i strome uliczki średniowiecznych miast, długie rajskie plaże, wysokie, niedostępne szczyty, malutkie miasteczka i przepiękne zabytki. To właśnie Czarnogóra. Zachwyca swą różnorodnością i zachęca, by wracać do niej nieustannie, bo zawsze odnajdziemy w niej coś nowego. A my podczas warsztatów stworzymy ją na nowo, w Krakowie, w naszym Dworku!

Zapraszamy na rodzinne warsztaty, które zabiorą nas w niezwykłą podróż na czarną górą, złocistą plażę i wysepki przepięknego jeziora. Stworzymy wielkoformatową mapę z górskimi szczytami, pluskającą wodą i morskim piaskiem. Zabierzemy Was do syreniej fabryki muszelek i pirackiej stoczni. Pracy nie zabraknie nie tylko dla dzieci, ale i dla rodziców. A ponieważ „brudne dziecko, to szczęśliwe dziecko”, pozwolimy maluchom się troszkę artystycznie wybrudzić (Drodzy Rodzice, weźcie to, prosimy, pod uwagę przy wyborze ubioru).

Warsztaty odbędą się 6 listopada o godz. 16.00 w Zajeździe Kościuszkowskim.
Do udziału zapraszamy dzieci w wieku od 5 do 10 lat.
Liczba miejsc ograniczona – obowiązują zapisy na adres mailowy: zapisy@dworek.eu (TYTUŁ: CZARNOGÓRA).