Przeskocz do treści
Dinosaurs are Dead
Inne

Dinosaurs are Dead

Z powodu złych warunków pogodowych koncert został odwołany. Wkrótce poinformujemy o nowym terminie.

Dinosaurs are Dead to czterosobowy zespół z Krakowa oscylujący wokół rocka i muzyki popularnej. Laureaci Przeglądu Kapel Juwenalia UEK 2017, finaliści Emergenza Festival, laureaci nagrody publiczności na MAM Festiwal. Jako pierwsi otwierają cykl letnich koncertów Fest Granie. Zapraszamy w piątek, 13 lipca o godz. 20.00. Wstęp wolny.

Od zespołu o zespole:

Dinosaurs Are Dead to rockowy meteoryt, który spadł na Ziemię w 2015 roku, gdzieś w okolicach Krakowa. Zespół tworzy czwórka przyjaciół, która każdą wolną chwilę poświęca na tworzenie nowego, chwytliwego materiału, który niebawem podbije listy przebojów. Ich brzmienie to wybuchowa mieszanka rocka i muzyki popularnej, która rozgrzeje każdą widownię!

Dinosaurs Are Dead zostali nagrodzeni w Przeglądzie Kapel Juwenalia UEK 2017, byli finalistami Emergenza Festival, wygrali nagrodę publiczności na MAM Festiwal oraz nagrodę ŚFKS ufundowaną przez Browar Kraftwerk.

Skład: Wojtek Budzyn – kompozytor, autor tekstów, gitarzysta i wokalista. W 2015 r. wydał swoje debiutanckie EP, które do dziś brzmi w wielu stacjach w całej Polsce, w tym w Polskim Radiu. Z wykształcenia farmaceuta 🙂

Sylwia Łudzik – basistka, członek Orkiestry Reprezentacyjnej Cianowic. Studentka ostatniego roku Administracji na krakowskim Uniwersytecie Pedagogicznym. Człowiek Roku 2016 powiatu krakowskiego za całokształt działalności artystyczno- społecznej. Inspiruje się twórczością Piotra Żaczka.

Grzegorz Dubiel – znakomity gitarzysta, wyróżniany w prestiżowym, konkursie „Solo życia”. Nauczyciel gry na gitarze. Jego idole to Guthrie Govan, Joe Satriani

Mateusz Pieczara – perkusista, elektrotechnik, sushi master. Lubi niestandardowe brzmienia, rytmy i metrum. Odkrywa coraz ciekawsze horyzonty muzyczne.

000713

https://youtu.be/STENsnjjPJU