Przeskocz do treści
Dobra komunikacja
Inne

Dobra komunikacja

Jak się komunikować na różnych etapach związku? Etapy związku trzeba podzielić na ogół działań naszej codzienności, kwestii dojrzałości emocjonalnej, wpływu otoczenia, przyjścia na świat dzieci. Wszystko się zmienia – chcemy tego czy nie, nasz związek partnerski (małżeński) też. „O komunikacji na różnych etapach związku” – spotkanie z psychologiem Magdaleną Sękowską. Zapraszamy 18 czerwca o godz. 18.00 (Piwnice, wstęp wolny).

Miłość z biegiem lat zmienia swoją naturę. Dla wielu par jest to przykry szok. To, że miłość ewoluuje jest jak najbardziej naturalne i nieuniknione. Nie znaczy to, że nigdy jej nie było albo że coś się popsuło – po prostu przeszła w nową fazę, którą razem możecie odkrywać. Na spotkaniu porozmawiamy o dobrej komunikacji na przestrzeni wspólnie spędzonych lat.

Spotkania prowadzi psycholog, psychoterapeuta, trener i doradca rodzinny Towarzystwa Rozwoju Rodziny – Magdalena Sękowska. Skierowane są do osób pragnących wykorzystywać wiedzę psychologiczną w swoim codziennym życiu. Spotkania mają formę warsztatów, luźnych rozmów pomiędzy prowadzącą, a uczestnikami i są doskonałą okazją do lepszego poznania siebie oraz mechanizmów sterujących ludzkimi zachowaniami.
Magdalena Sękowska od kilkunastu lat prowadzi szkolenia, treningi, konsultacje kadry menedżerskiej, zespołów pracowniczych oraz zarządów firm polskich oraz korporacji zagranicznych.
Spotkania odbywają się raz w miesiącu.