Przeskocz do treści
Dookoła świata
Inne

Dookoła świata

Co w życiu jest naprawdę ważne? Dążenie do celu? Spełnianie marzeń? A może miłość? W Bajkowej Niedzieli zabierzemy Was w podróż dookoła świata w trakcie której, będziemy szukać odpowiedzi na to pytanie.

Zapraszamy na spektakl teatralny w wykonaniu Teatru Quadro pt. ”W 80 dni dookoła świata, czyli o tym, co w życiu jest naprawdę ważne” w niedzielę (17 kwietnia) o godzinie 15:00 do Sali Teatralnej.

„W 80 dni dookoła świata” w interpretacji Teatru Quadro to spektakl wyjątkowy. Kostiumy i scenografia przenoszą widzów w dziewiętnastowieczną podróż dookoła świata. Liczne zwroty akcji wzmagające dynamikę spektaklu z łatwością zaangażują nawet tych najbardziej opornych widzów, a przygody bohaterów wielokrotnie wzruszą i rozbawią. Jednak spektakl posiada jeszcze jedną wartość – podróż bohaterów staje się również podróżą w głąb siebie. To historia, która zmusi do refleksji o Nas samych. Historia o dążeniu do celu, spełnianiu marzeń oraz o wielkiej sile miłości.

Fileas Fogg to elegancki dżentelmen, który pewnego dnia zakłada się, że uda mu się objechać świat zaledwie w 80 dni. W podróż zabiera swojego francuskiego lokaja, Jana Obieżyświata, lecz po piętach depcze im Detektyw Fix, próbując przeszkodzić bohaterom w osiągnięciu celu. Bohaterzy z każdej opresji wychodzą jednak obronną ręką. Z zegarkiem w dłoni i notesem pod pachą, Fileas i Jan podróżują wszelkimi dostępnymi środkami lokomocji , poznając kolejne zakątki Europy, Afryki, Azji i Ameryki.

Spektakl dedykowany uczniom klas 4-6 szkoły podstawowej.

Więcej o Teatrze Quadro na stronie: http://teatrquadro.pl/

Sala Teatralna
Wstęp: 10 zł/os