Przeskocz do treści
Flue
Inne

Flue

W najbliższy piątek ostatni koncert w ramach Fest Grania! Zespół Flue to połączenie czterech całkiem rożnych osobowości dające wybuchową mieszankę, której owocem jest autorski materiał, nawiązujący stylistycznie do muzyki lat 70/80 – brudny funk, jazz, hip hop, disco. 31 sierpnia, piątek, godz. 20.00. Zapraszamy!
Każdy koncert jest przygodą, która nigdy nie wygląda tak samo. Częste odejścia od form utworów, improwizacje czy też charakterystyczne brzmienie to element wspólnej pasji.
Połączenie instrumentów klawiszowych, basu, perkusji, padów perkusyjnych, gramofonów oraz samplera jest czymś pomiędzy oldschoolem a nowoczesnością.
Za cały bałagan odpowiadają Marcin Przeplasko a.k.a DJ Plash, Piotr Bolanowski, Grzegorz Sipiora oraz Damian Niewiński. Gościnnie na scenie usłyszymy Grzegorza Dowgiałło. Laureat Festiwalu Zaczarowanej Piosenki z 2007r., który koncertuje, komponuje, tworzy aranżacje, pokazuje to, co w muzyce jest najpiękniejsze – dzieli się z publicznością bogactwem swoich emocji.
Grupa na swoim koncie ma liczne koncerty, które od pierwszej imprezy cieszyły się dużym zainteresowaniem. Oprócz zwykłych koncertów, zespół brał również udział w imprezach bboyowych, na których wykonywali swoje utwory z charakterystycznymi breakami w trakcie finałów konkursów tańca breakdance.
Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki – scena plenerowa
31 sierpnia (piątek), godzina 20.00
Wstęp wolny!