Przeskocz do treści
Dziecko grające na cymbałkach
Muzyka

Gordonki Melobobas | WIOSNA – zajęcia od 12 marca

płatne

Ruszyły zapisy na wiosenny cykl zajęć umuzykalniających – Gordonki z MeloBobasem, prowadzonych zgodnie z teorią uczenia się muzyki Edwina Eliasa Gordona. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w okresie prenatalnym (mamy w ciąży), niemowląt i maluszków do ok. 3 roku życia.

Prowadzące

Agnieszka Dubiel – certyfikowana instruktorka zajęć gordonowskich, absolwentka szkoły muzycznej w klasie fletu poprzecznego, chórzystka, germanistka, pedagog, podróżniczka i pasjonatka pracy z dziećmi. Od wielu lat prowadzi zajęcia umuzykalniające dla niemowląt i dzieci według teorii Gordona. Studiowała w Katowicach, Krakowie, Wiedniu, Ołomuńcu i Shkodre. Praca z dziećmi to dla niej nie tylko marzenie, ale i zawodowa droga, z której nieustannie czerpie radość.

Jaga Szeptalin – absolwentka muzykoterapii AMuz w Łodzi, śpiewa tradycyjne pieśni słowiańskie w grupach SWADA i Strojone. Jest autorką kołysanek, bajek („Bajkowe Kołysanki”) i zabaw dla najmłodszych, a także pieśni wykorzystanych w spektaklach teatralnych; prowadzi warsztaty pisania przyśpiewek oraz warsztaty pieśni i głosu. Współpracuje z Art Color Ballet, Wataha Drums, Teatrem Mumerus, Muzeum Narodowym w Krakowie, z duetem Crush on Trash, a także z Fundacją Mały Kolberg pisząc piosenki, współtworząc i wykonując widowiska muzyczno-taneczne oraz spektakle oparte na pieśniach tradycyjnych.

Edycja wiosenna

Termin: od 12.03.2024 r.

Zajęcia odbywają się we wtorki:

I grupa: 16.05-16.45 (0-2 r.ż.)

II grupa: 16.50-17.25 (2-3,5 r.ż.)

oraz w czwartki: 16.50-17.25 (0-3,5 r.ż.)

Miejsce: Sala Teatralna Zajazdu Kościuszkowskiego (ul. Białoprądnicka 3, Kraków)

Opłata: 470 zł/cykl 10 zajęć

Zapisz się

Zapisy: mailowo na melobobas@gmail.com

Ilość miejsc jest bardzo ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Opłata za zajęcia bezpośrednio u prowadzącej. W przypadku faktury (tylko faktura elektroniczna) należy podać pełne dane z adresem zamieszkania i numerem NIP.