Przeskocz do treści
Gramy z WOŚP!
Inne

Gramy z WOŚP!

Czy wiesz, że możesz pomóc jednocześnie robiąc coś fajnego? Na przykład odkrywając mniej znane zakątki Krakowa? Zapraszamy do wzięcia udziału w charytatywnej licytacji zaproszeń na rodzinny spacer detektywistyczny w Przegorzałach! Dochód z aukcji zostanie w całości przeznaczony na wsparcie dla fundacji WOŚP, która w tym roku zbiera środki dla dziecięcych oddziałów laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Spacer detektywistyczny to połączenie zwiedzania z grą miejską, moderowaną przez licencjonowanego przewodnika. W czasie przechadzki dzieci wcielają się w rolę tropicieli zagadek i wspólnie prowadzą śledztwo oparte na faktach historycznych. Spacer organizuje nasz Klub Kultury „Przegorzały”, poprowadzi go przewodniczka krakowska Łucja Malec-Kornajew, czyli Pani Fishka z Dziecięcego Biura Detektywistycznego.

Na naszych aukcjach można wylicytować zaproszenia dla jednego, dwójki, trójki lub czwórki dzieci. Każdemu dziecku towarzyszyć może jeden rodzic. Szczegóły na stronach aukcji w serwisie Allegro:

https://allegro.pl/oferta/spacer-detektywistyczny-po-zwierzyncu-1-dziecko-10149195810

https://allegro.pl/oferta/spacer-detektywistyczny-po-zwierzyncu-2-dzieci-10149205542

https://allegro.pl/oferta/spacer-detektywistyczny-po-zwierzyncu-3-dzieci-10149208140

https://allegro.pl/oferta/spacer-detektywistyczny-po-zwierzyncu-4-dzieci-10149218159

Aukcje potrwają do 2 lutego 2021.