Przeskocz do treści
Grass Band Kraków
Inne

Grass Band Kraków

Na koncertach Grass Band Kraków panuje niepowtarzalny klimat a świeżość i nową energię wprowadzają występujący gościnnie muzycy. Tym razem, w ramach cyklu „Współbrzmienia”, z zespołem wystąpi wokalistka Jowita Balicka-Mika oraz perkusjonaliści Sławomir Berny i Tomas Celis Sanchez. Zapraszamy: 10 kwietnia, godz. 19.00 (Piwnice).

Bilety:15 zł (sprzedaż: kasa Dworku oraz ekobilet.pl

fbDołącz do nas na facebooku i zaproś przyjaciół!

Zapraszamy do klimatycznych podziemi Dworku Białopradnickiego.

Grass Band Kraków:
Zespół powstał 20 lat temu w Skarżysku-Kamiennej z inicjatywy Rolanda Miki i Tomka Michalskiego. Wędrówka przez różne style muzyczne doprowadziła kapelę do oryginalnego i indywidualnego brzmienia. W muzyce Grass Bandu usłyszymy wpływy bluesa, rocka, flamenco, reggae oraz szeroko pojętej muzyki akustycznej. Oprócz własnych kompozycji, zespół grywa też covery utworów polskich wykonawców, z których należy wymienić: Dżem, Elektryczne Gitary, Kult.

Grass Band możemy usłyszeć nie tylko w klubach, salach koncertowych, czy nastrojowych piwnicach, ale także na streecie, gdyż muzyka jest dla nich kosmiczną energią, która powinna rozbrzmiewać w każdym zakątku świata i kiedy tylko mają możliwość po prostu grają. Na koncertach kapeli panuje niepowtarzalny klimat, każdy występ jest inny i jedyny w swoim rodzaju. Świeżość i nową energię wprowadzają występujący gościnnie muzycy m.in. Jarek Dzień, Marcin Hilarowicz, Marcin Ślusarczyk.

Obecny skład:

Roland Mika – gitara akustyczna, wokal,

Richard Hojka – Cajon,instrumenty perkusyjne,

Jacek Głowacki – gitara solowa ,wokal

Serhij Marczuk – Saksofon