Przeskocz do treści
JAZZujemy! Nowe koncerty w Dworku
Inne

JAZZujemy! Nowe koncerty w Dworku

W Dworku pojawia się nowy cykl koncertów – JAZZujemy! Pierwszy z nich odbędzie się w poniedziałek, 27 października, o godz. 19.00. Usłyszymy koncert w wykonaniu Leszka Szczerby (saksofon) i Grzegorz Grybosia (gitara).

Leszek Szczerba – absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie. Sideman oraz stały uczestnik wielu projektów. Współpracował z Markiem Grechutą przez 10 lat (zespół Anawa). Od 1994 roku współpracuje z Grzegorzem Turnauem. Uczestnik orkiestr bigbandowych, m.in.: Orkiestry Adama Sztaby czy Tomka Szymusia, z którymi akompaniował m.in. Natalie Cole, Michaelowi Boltonowi, zespołowi Manhattan Transfer, Caro Emerald i in.

Grzegorz Gryboś – absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie. Zawodowy gitarzysta, puzonista, kompozytor. Jest cenionym muzykiem sesyjnym specjalizującym się w muzyce rozrywkowej i Jazzowej. Wielokrotnie koncertował w Niemczech, Szwajcarii i Austii, Finlandii. Współpracował z Teatrem Starym w Krakowie, Operą Krakowską, Piwnicą pod Baranami, Teatrem STU jako akompaniator. Miał zaszczyt pracować m.in. z Edytą Geppert, zespołem K.A.S.A, Ładą Gorpienko, Gosią Kościelniak i wieloma innymi gwiazdami estrady.

Piwnice
Wstęp wolny