Przeskocz do treści
Kędyż go szukać
Inne

Kędyż go szukać

Zapraszamy na wyjątkowe, świąteczne widowisko muzyczne pt. „Kędyż Go szukać?”. Magiczne, radosne dźwięki kolęd i pastorałek w mistrzowskim wykonaniu zabrzmią u nas 4 stycznia (godz. 18.00,Sala Kominkowa). Koncert będzie okazją do wsparcia organizacji działającej na rzecz dzieci i dorosłych z autyzmem. Wstęp wolny.

Na spektakl pt. „Kędyż go szukać” złoży się 20 pastorałek napisanych przez Elżbietę Zechter – Spławińską i Andrzeja Waligórskiego, a zaaranżowanych przez takich muzyków jak Jerzy Satanowski, Andrzej Zarycki i Mikołaj Blajda. Usłyszymy krakowskich i warszawskich artystów, m.in. Przemysława Brannego, Dariusza Kordka, Magdalenę Piotrowską, Annę Sokołowską, Grzegorza Jurasa. Całość wyreżyserował Krzysztof Jędrysek.

Premiera spektaklu odbyła się 19 grudnia o godzinie 19:00 na scenie Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej.

Dworek jest producentem wydarzenia.

Krajowe Towarzystwo AutyzmuKoncert połączony będzie z akcją charytatywną na rzecz Krajowego Towarzystwa Autyzmu Oddział w Krakowie. Podczas wydarzenia będzie można kupić cegiełkę, obejrzeć i nabyć prace podopiecznych organizacji, spróbować pysznych słodkości.

Towarzystwo Autyzmu zbiera fundusze na zajęcia terapeutyczne i potrzeby podopiecznych. Zajmuje się dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi z autyzmem oraz ze sprzężoną niepełnosprawnością . Zebrane środki przeznaczy na zapewnienie fachowej pomocy terapeutycznej oraz wakacyjny wyjazd rehabilitacyjny.

fb Dołącz do wydarzenia na facebooku i zaproś swoich znajomych!