Przeskocz do treści
Kobiece metamorfozy
Inne

Kobiece metamorfozy

Chcesz rozkwitnąć razem z wiosną? Poczuć się piękna, poznać tajniki dobrego makijażu i zaczerpnąć stylizacyjnych wskazówek? W środę, 15 kwietnia, od godz. 17.00 do 20.00 zapraszamy na niezwykłe spotkanie kobiet – Metamorfozy.

Metamorfozy Plus to coś więcej niż zwykła Metamorfoza. To będzie nasze święto, spotkanie kobiet, które chcą czegoś więcej od życia niż tylko minimum. Projekt Metamorfozy kierujemy do kobiet w każdym wieku i na każdym etapie życia. Zaproszeni na spotkanie specjaliści pomagają w zmianie wizerunku i podejścia do siebie, dają możliwość przejrzenia się w obiektywie fotografa, zobaczenia siebie zupełnie z innej strony. W trakcie Metamorfoz kobiety mogą przede wszystkim odkryć własne piękno i wewnętrzną siłę, dzielić się radością, pozytywną energią, uśmiechem i pasją życia.

Jeżeli chcecie przeżyć niesamowitą przygodę z wizażem, stylizacją i modą – nie może Was zabraknąć!

Wśród bezpłatnych atrakcji znajdą się:
1. porady dietetyka w zakresie właściwego odżywiania, zastosowania właściwej diety, odchudzania,
2. porady stylizacyjne – dobór właściwych kolorów do typu urody dzięki wykorzystaniu chust do analizy kolorystycznej, dobór ubioru do sylwetki,
3. porady brafitterskie – dobór właściwej bielizny tak aby poprawić samopoczucie, sylwetkę i odciążyć kręgosłup, wyglądać pięknie i powabnie,
4. porady kosmetyczne dotyczące makijażu i pielęgnacji cery,
5. porady fryzjerskie odnośnie skóry głowy i włosów,
6. porady językowe – język angielski komunikatywny od lat 5 do 75,
7. porady reedukacyjne dla osób dyslektycznych, dysgraficznych i dysortograficznych,
8. zabiegi regeneracyjne na wysuszoną skórę dłoni po zimie,
9. profesjonalny dobór perfum.

W trakcie Metamorfoz będzie można również zakupić w promocyjnych cenach piękną i wyjątkową biżuterię oraz polską odzież, obuwie i dodatki. Każda uczestniczka, która wypełni ankietę, weźmie udział w losowaniu upominków, kuponów rabatowych, kart vipowskich, voucherów oraz specjalnych niespodzianek przygotowanych przez Partnerów wydarzenia.

Jeżeli marzycie o czymś więcej, możecie skorzystać z pełnego pakietu Metamorfoza Plus w cenie 35 zł. Polega ona na tym, że:

1. Fotograf wykona zdjęcie przed Metamorfozą.
2. Makijaż będzie wykonany przez profesjonalistów: kosmetyczki, wizażystki, kosmetologów. Prosimy o przybycie bez makijażu z nałożonym kremem na twarzy.
3. Styliści fryzury dobiorą odpowiednie uczesanie i wymodelują włosy. Uwaga! Nie wykonujemy mycia włosów ani ich strzyżenia. Włosy muszą być świeżo umyte, bez zastosowania pianek, lakierów, żeli, itp.
4. Następnie wykwalifikowana stylistka ubioru i kreowania wizerunku dobierze właściwy strój.
5. Dobór biżuterii i dodatków.
6. Sesja fotograficzna podsumowująca Metamorfozę.
Przewidujemy również pokaz mody pań biorących udział w Metamorfozie.

Makijaż na Evencie Metamorfozy Plus jest wykonywany kosmetykami mineralnymi polskiej Firmy FM GROUP. Dlaczego wybraliśmy właśnie te kosmetyki? Są to produkty polskie, o bardzo wysokiej jakości – zapewniają skórze właściwą pielęgnację, nie podrażniają skóry i nie powodują uczuleń, maskują niedoskonałości i dodają blasku.

Jak zapisać się na Metamorfozę Plus?
1. Należy wysłać swoje zgłoszenie na e-mail: metamorfozyplus@poczta.fm
Koszt pełnej Metamorfozy to 35 zł.
2. Na podany w zgłoszeniu adres e-mail przyślemy potwierdzenie rejestracji w ciągu 3 dni od wstępnego zgłoszenia. W mailu potwierdzającym wstępną rejestrację przyślemy również więcej szczegółów, np. w jaki sposób przygotować się do Metamorfozy, co zabrać ze sobą, jak dokonać wpłaty.
3. Aby mieć pewność wzięcia udziału w Metamorfozie, należy dokonać opłaty rezerwującej miejsce. W tym celu należy zrobić przelew na konto podane w wiadomości e-mail. W tytule przelewu koniecznie prosimy o podanie danych: imię i nazwisko, adres osoby oraz datę i miejsce Metamorfozy.
4. Po zaksięgowaniu wpłaty przyślemy potwierdzenie.

Jeśli po wstępnej rejestracji okaże się, że z różnych przyczyn nie może Pani uczestniczyć w Metamorfozach, proszę nas jak najszybciej o tym poinformować.

Zajazd Kościuszkowski
Wstęp wolny