Przeskocz do treści
Kolędy Narodów
Inne

Kolędy Narodów

Boże Narodzenie to czas, który łączy narody wiadomością, że oto narodził się Zbawiciel – Chrystus. Konsekwencje tego wydarzenia chrześcijanie przeżywają na codzień, ale podczas świąt… świętują szczególnie – przez kolędowanie. Jedną z takich okazji może być koncert KOLĘDY NARODÓW w wykonaniu Mate.O i Głyk P.I.K Trio.

Już 13 grudnia (sobota) o godzinie 19:00, usłyszymy mniej lub bardziej znane w Polsce kolędy pochodzące z różnych rejonów świata. Muzycy wykonają m.in. kolędy ukraińskie, angielskie, niemieckie, irlandzkie, sycylijskie i również te, które znamy bardzo dobrze, nasze polskie. Jest to propozycja bardzo interesująca muzycznie, ale nie tylko. Wybraliśmy najpiękniejsze kolędy oddające atmosferę i głęboki sens tego ważnego wydarzenia.

Projekt Mate.O i Głyk P.I.K Trio – Kolędy Narodów to fuzja świetnych, doświadczonych muzyków, jak i debiutujących talentów o głębokiej wrażliwości artystycznej. Połączenie rodzinnego Głyk PIK Trio, czyli brzmienia wibrafonu i świetnej sekcji rytmicznej oraz charakterystycznego głosu i gitary akustycznej Mate.O tworzy niepowtarzalne brzmienie, a energia, muzykalność i radość z wspólnego muzykowania zostawiają niezapomniane wrażenia słuchaczom.

Koncert będzie promował najnowszą płytę zespołu:

Kolędy narodów

Skład:
Mate.O – głos, gitara akustyczna, bouzouki
Irek Głyk – wibrafon
Kinga Głyk – gitara basowa
Patryk Głyk – perkusja

Koncert odbędzie się w Sali Kominkowej. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w Kasie Dworku oraz przez koncertem