Przeskocz do treści
Koncert
Inne

Koncert „Tylko dla Kobiet”

Muzyczna opowieść o kobiecie, jej emocjach i relacjach z mężczyznami. Zapraszamy w niedzielę, 8 marca, o godz. 17.00 na koncert Agnieszki Chrzanowskiej.

Koncert „Tylko dla Kobiet” to opowieść o kobiecie i o jej emocjach związanych z kolejnymi etapami życia oraz o relacjach z mężczyznami. Złożony jest z kompozycji Agnieszki Chrzanowskiej, będących pretekstem do humorystycznego dialogu z publicznością, który jest skoncentrowany wokół tematu porozumienia płci. W ramach eksperymentu artystka stworzyła specjalny dokument na podstawie wiersza Michała Zabłockiego „Nie taka jak Ty” i podczas koncertu próbuje doprowadzić do podpisania aktu porozumienia płci.

Utwory prezentowane w koncercie pochodzą z albumów „Tylko dla kobiet”, „Nie bój się nic nie robić”, „Cały Świat płonie”, „Bez udziału gwiazd” oraz z najnowszego „Piosenki do mężczyzny”. O zauroczeniu usłyszymy w piosence „Taki sen”, o spełnieniu w utworze „Skarb” i „Życzliwość i stałość małżeńska”, o nieporozumieniach w relacjach z partnerem w „Nie patrzyłeś na mnie wczoraj”, a o rozpadzie związku w „Tak wiele przeszkód między nami” i „Nie znajdziesz mnie”.

Zespół muzyczny w składzie:

Wojciech Pieczka – fortepian, akordeon
Szymon Frankowski – kontrabas
Dominik Klimczak – instrumenty perkusyjne

Sala Kominkowa
Wstęp wolny