Przeskocz do treści
Inne

Konkurs: Czarnogóra na plakat!

Do 4 listopada można przesyłać prace w konkursie „Czarnogóra na plakat”, w którym do wygrania jest bon o wartości 700 złotych! Czarnogóra to niezwykle interesujący kraj o bogatej historii i dziedzictwie kulturowym oraz miejsce spotkania Wschodu i Zachodu. Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” zaprasza wszystkich młodych artystów z Małopolski do udziału w konkursie, którego celem jest pokazanie czarnogórskiego piękna. Patronem Konkursu oraz fundatorem nagrody głównej jest Konsul Honorowy Czarnogóry, Marcin Ruta.

Wąskie i strome uliczki średniowiecznych miast, długie rajskie plaże, czarne szczyty, liczne festiwale… Czym Czarnogóra powinna przykuć uwagę turystów? Co powinno trafić na plakat? To ambitne i interesujące wyzwanie Organizator stawia przed młodymi artystami Małopolski – zarówno młodzieżą, jak i dorosłymi, nie stawiając przy tym ograniczeń wiekowych. Liczy się oryginalność i pomysłowość, bazująca na kulturze, historii i naturalnym bogactwie Czarnogóry. Poznaj Czarnogórę, zainspiruj się i stwórz plakat!

Prace nadsyłać można do 4 listopada br.

Wyłoniona zwycięska praca trafi na okładkę przygotowywanej właśnie publikacji „Rodzinny przewodnik po Czarnogórze”, a jej autor otrzyma bon o wysokości 700zł do jednego z krakowskich sklepów z materiałami dla plastyków.

Partnerem Konkursu jest Cel Edu Architektura projektów edukacyjnych i kulturalnych.

Szczegółowe informacje, warunki uczestnictwa i nadsyłania prac znajdują się w Regulaminie Konkursu w załączniku pod artykułem.