Przeskocz do treści
Kobieta w pozycji kwiatu lotosu (siedzącej, ze skrzyżowanymi nogami) siedzi w środku kadru, dookoła chmury, kolorowe plamy i światła. Całość utrzymana w podobnej tonacji kolorystycznej, w stonowanych barwach.
Warsztaty

Kwietniowe warsztaty z certyfikowaną coach i mentorką EIA EMCC

W kwietniu aż dwukrotnie nadarzy się okazja do udziału w warsztacie autorskim Anny Sermet „Ciało Umysł Uczucia Duch„. Tematy, którym poświęcimy czas i uwagę to:

13 kwietnia – czułość

27 kwietnia – emocjonalność

soboty w godz. 9.00-13.00

ANNA SERMET – certyfikowana coach, mentorka EIA EMCC na poziomie Master, Master Praktyk Integrowania Oddechem. Zajmuje się także tao yin, choreoterapią, ruchem naturalnym, świadomością poprzez ruch, dźwiękoterapią.

Podczas spotkania, w atmosferze wzajemnego zaufania, szacunku i akceptacji, podążymy za tym, co pojawi się w trakcie procesu, co zawoła o uwagę.

To będzie podróż bez pośpiechu.

Prowadząca o swojej praktyce pisze tak:

„Od wielu lat pracuję grupowo i indywidualnie czerpiąc z praktyk wielu kultur i nowoczesnych metod opartych na najnowszych badaniach, łącząc wiele koncepcji obejmujących ciało, umysł, uczucia, duch w nurcie integrowania i samodoskonalenia. Nieustająco pozostaję w zachwycie nad Cudem i potencjałem indywidualności każdego człowieka”.

Spotkajmy się.

Bilet na warsztat dostępny przez ekobilet.pl: Ciało Umysł Uczucia Duch CZUŁOŚĆ | Kup bilet online – Ekobilet oraz w kasie Dworku (ul. Papiernicza 2).