Przeskocz do treści
Letnie Projekcje - Annie Hall
Inne

Letnie Projekcje – Annie Hall

Już dzisiaj (29 lipca) o godzinie 21:00 ostatnia w lipcu projekcja w naszym plenerowym kinie – klasyka komedii „Annie Hall”. Ale to nie koniec! Zobaczcie co przygotowaliśmy dla Was w sierpniu.

ZOBACZ PROGRAM NA SIERPIEŃ

„Annie Hall” uważany jest za przełomowy film Woody’ego Allena. Zdobywca czterech Oscarów, w tym za najlepszy film roku. Film bawiąc zmusza także do myślenia. Uznany przez krytyków za największe dzieło w dorobku Allena „Annie Hall” potwierdza, że Allen zakończył swą drogę wiodącą od zwykłego komika, po błyskotliwego humorystę, od autora komedii i pomysłowego reżysera, aż po nowatorskiego i kreatywnego artystę” Sunday Review.

Życie Alvy Singera (Woddy Allen), jednego z najbardziej błyskotliwych komików na Manhattanie, zmienia się, gdy jego najlepszy przyjaciel Rob Tony Roberts przedstawia go uroczej piosenkarce z nocnego klubu, Annie Hall (Diane Keaton). Alvy nie zdaje sobie sprawy, że jest naprawdę zakochany, do czasu gdy Annie poszukując nowego życia i… kochanka (Paul Simon) porzuca go. Dopiero wtedy Alvy robi wszystko, aby odzyskać Annie – czyli to co w życiu najważniejsze – prawdziwą miłość.

Twitter