Przeskocz do treści
Lor
Inne

Lor

Dworek Białoprądnicki odkrywa muzyczne talenty i pomaga rozwinąć im skrzydła. Z myślą o zdolnych, mało znanych muzykach, instytucja kultury prowadzi projekt muzyczny Odkrywka. 29 stycznia (piątek) zaprezentuje się zespół LOR – cztery krakowianki zadziwią Was niezwykłym głosem! Początek o godz. 19.00, Piwnice Dworku (ul. Papiernicza 2. Wstęp wolny.

Lor to krakowski zespół założony na początku 2015 roku, składający się z czterech, niezwykle utalentowanych nastolatek. Zespół tworzą: Julia Skiba (15 lat komponuje, gra na pianinie), Paulina Sumera (15 lat, pisze teksty), Jagoda Kudlińska (14 lat, wokal) i Julia Błachuta (14 lat, gra na skrzypcach). Dziewczyny same piszą muzykę i teksty, tworzą aranże.

Młode artystki łączą subtelne dźwięki skrzypiec, klawiszy i dzwonków z bardzo dojrzałymi wokalami.

Paulina i Julia uczęszczają do tej samej, trzeciej klasy gimnazjum. Na lekcji plastyki oglądały obraz „Ogród szczęśliwych zmarłych” Fredricha Stowassera. Pod jego wpływem Paulina napisała tekst i wysłała Julii, która jeszcze tego samego dnia napisała do niego muzykę. Tak powstała pierwsza piosenka Lor „

Piwnice
Wstęp wolny

fb Dołącz do wydarzenia na facebooku i zaproś swoich znajomych!


W ramach „Odkrywki” na scenie piwnicy koncerty grają zespoły, które jeszcze nie są znane publice, ale o których w przyszłości może być głośno. By im to ułatwić, oprócz sceny w Piwnicach dworku, do dyspozycji muzyków jest także profesjonalne studio nagrań, w którym nieodpłatnie mogą stworzyć pierwsze w pełni profesjonalne nagrania.
Koncerty odbywają się w każdy ostatni piątek miesiąca o godz. 19.00. Wstęp na wszystkie wydarzenia w ramach „Odkrywki” jest bezpłatny.
Osoby zainteresowane udziałem występem mogą kontaktować się pod numerem telefonu (12) 420 49 62 lub mailowo: dorota.halberda@dworek.eu