Przeskocz do treści
Misja kosmiczna
Inne

Misja kosmiczna

Akademia Astronautów zaprasza na wakacyjną misję kosmiczną na planetę ŁAŁ. Kosmiczne warsztaty będą u nas od 20 do 24 sierpnia! Podczas misji kosmicznej nie może zabraknąć konstruowania i programowania. Dzieci będą m.in. projektować i budować roboty, które są używane w codziennej pracy astronauty.

zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 6-12 lat do podjęcia wyjątkowej misji kosmicznej. Podczas wakacyjnej Akademii astronautów wyruszymy do odległej galaktyki, wprost na planetę ŁAŁ. Nasza misja będzie obfitować w naukowe wyzwania, niezapomniane przygody i mnóstwo świetnej zabawy.
Podczas misji kosmicznej nie może zabraknąć konstruowania i programowania. Dzieci będą m.in. projektować i budować roboty, które są używane w codziennej pracy astronauty. Wykorzystamy do tego zestawy edukacyjne Lego Mindstorms NXT 2.0, Lego Mindstorms Ev3, Lego WeDo, WeDo 2.0 dodatkowy zestaw do pneumatyki, bezprzewodowe moduły i serwomechanizmy lego Technic, drukarkę 3D oraz okulary wirtualnej rzeczywistości.
W trakcie półkolonii będziemy też projektować kosmiczne gadżety, przeprowadzać liczne eksperymenty w laboratorium chemicznym oraz sadzić na naszej planecie rośliny i tworzyć dla nich systemy nawadniające. Ostatniego dnia wybudujemy statek kosmiczny według wspólnie stworzonego projektu.

Zapisy:

Nowoczesny Wymiar Edukacji
www.warsztatyrobotow.pl
kontakt@warszatyrobotów.pl
tel.: 780 098 725