Przeskocz do treści
Mozil High VOLume | Koncert z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza
Inne

Mozil High VOLume | Koncert z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza


Mamy fantastyczny prezent mikołajkowy, tym razem dla dorosłych i dla młodziezy. Zapraszamy na unikatowe połączenie koncertu muzycznego ze stand-upem, okraszonego błyskotliwymi komentarzami do otaczającej nas rzeczywistości w wykonaniu Czesława Mozila, już 5 grudnia 2022 o 18.30.

Wstęp darmowy po okazaniu bezpłatnych wejściówek. Liczba miejsc ograniczona. Bezpłatne wejściówki do odbioru w Budynku Głównym (Portiernia) Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki (ul. Papiernicza 2, Kraków). Jedna osoba może odebrać maksymalnie dwie wejściówki.

Wydarzenie jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach projektu IntegrART (Europejski Korpus Solidarności). Dzięki projektowi IntegrART rokrocznie przyjeżdżają do nas wolontariusze z całej Europy, którzy wspólnie z nami pracują, organizują wydarzenia i szerzą swoją kulturę. Spotkacie ich również podczas poniedziałkowego wydarzenia, podczas którego z chęcią podzielą się z Wami informacjami o projekcie.

Czesław Mozil

Czesław Mozil – absolwent Duńskiej Królewskiej Akademii Muzycznej w Kopenhadze w Klasie Akordeonu. Laureat czterech Fryderyków i potrójnej platyny. Autor tekstów, kompozytor, aktor dubbingowy i osobowość telewizyjna. Jego ostatnia płyta „#ideologiamozila” znalazła się w pierwszej dziesiątce zestawienia najlepszych płyt roku 2021 według m.in. onet.pl i magazynu Polityka.

Czesław Mozil to charyzmatyczny artysta o polsko-ukraińskich korzeniach, który w zręczny i przenikliwy sposób lawiruje między emocjami odbiorców, żadnego z nich nie pozostawiając obojętnym. To sztuka, która porusza, elektryzuje, dotyka i przejmuje. W swojej twórczości czerpie z bogatego i międzynardowego doświadczenia, dlatego to świetna okazja do świętowania jednoczesnie Międzynarodowego Dnia Wolontariusza.