Przeskocz do treści
Muzyczna Majówka
Inne

Muzyczna Majówka

Muzyczna majówka w Dworku – 2 i 4 maja – koncerty plenerowe! Dworek Białoprądnicki przyciąga urokami przyrody i architektury, ale nie tylko – wabi także muzyką. W długi majowy weekend zapraszamy na dwa koncerty w zielonej przestrzeni Dworku. Wieczorami na scenie plenerowej zabrzmią nastrojowe rytmy. To będzie mocny, muzyczny akcent tego weekendu!

0502minimajMadame JeanPierre | 2 maja (środa), godzina19:00

Madame JeanPierre to przyjaciele – Joanna Markowska i Maciej Muszyński. Ich brzmienie definiują jej ciemny, głęboki wokal i jego gitary. Pełne ciepła i emocji kompozycje, z ważnym tekstem, oparte na pięknych melodiach rozwijających się w żywiołowe improwizacje można określić mianem warm jazzu. Za rytm i pulsację odpowiadają Jędrzej Łaciak (bas akustyczny) i Bartek Staromiejski (perkusja).

WSTĘP WOLNY
Plener Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki

0504minivisHelaine Vis | 4 maja (piątek), godzina 20:00

21-letnia wokalistka, autorka tekstów i muzyki. Materiał który zaprezentuje, to zbiór osobistych, szczerych, pełnych emocji wspomnień i przemyśleń. Jej delikatny głos uzupełnia i kontrapunktuje gitara w pełnym spektrum brzmień – od klasycznego i oszczędnego po ambientowe, czasem brudne.

WSTĘP WOLNY
Plener Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki

Zaproście znajomych i rodzinę i spędźcie z nami te wiosenne wieczory.

fbDołączcie do nas na facebooku!