Przeskocz do treści
Inne

Nie Brookliński Most

W cyklu Muzyczne Czwartki usłyszymy Jacka Wojciechowskiego w swoim autorskim spektaklu zatytułowanym Nie Brookliński Most. Akompaniować mu będą Michał Kluzowicz oraz Wiesław Murzański. Zapraszamy w czwartek (18 czerwca) o godzinie 19:00 do Sali Kominkowej.

Autorski spektakl Jacka Wojciechowskiego oparty jest na twórczości Edwarda Stachury. Znany z różnorodnego repertuaru – jako lider rockowej Kurtyny Siemiradzkiego, wokalista uczestniczący w filharmonicznych koncertach muzyki Zygmunta Koniecznego, czy odtwórca głównej roli w musicalu „Obudź się –Minnesota Blues” tym razem śpiewa poezję. To proste w formie i ciepłe w klimacie kameralne przedstawienie, w którym jak w wierszach Stachury przeplatają się nastroje liryczne z wesołymi, sentymentalne z tragicznymi, tworząc atmosferę szczerej rozmowy trafiającej w naturalną wrażliwość widza. Wszystko to artyści przedstawiają w sposób prosty, bez zbędnych upiększeń inscenizacyjnych, czym ujmują widza i zyskują jego sympatię

.

Występują:
• Jacek Wojciechowski – śpiew, gitara
• Michał Kluzowicz – fortepian
• Wiesław Murzański – kontrabas, wiolonczela

JACEK WOJCIECHOWSKI – Znany z różnorodnego repertuaru – jako aktor filmowy, lider rockowej Kurtyny Siemiradzkiego, wokalista uczestniczący w filharmonicznych koncertach muzyki Zygmunta Koniecznego czy odtwórca głównej roli w musicalu „Obudź się – Minnesota Blues”.

Bilety w cenie 10zł do nabycia w kasie Dworku Białoprądnickiego lub przed wydarzeniem.