Przeskocz do treści
On i Ona
Inne

On i Ona

Podobno mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus. Nawet jeśli to nieprawda, warto poznać zasady wzajemnej komunikacji by po prostu lepiej się porozumiewać. Opowie o nich psycholog Magdalena Sękowska. Zapraszamy na spotkanie w najbliższy poniedziałek, 21 listopada o godz. 18.00, Sala Kominkowa, ul. Papiernicza 2, wstęp wolny.

Cykl wykładów Magdaleny Sękowskiej skierowany jest do osób, które chcą wykorzystywać wiedzę psychologiczną w codziennym życiu. Spotkania odbywają się raz w miesiącu w poniedziałki są okazją do lepszego poznania siebie oraz mechanizmów sterujących ludzkimi zachowaniami. Uczestnicy rozmawiają m.in. o emocjach, radzeniu sobie w relacjach osobistych i zawodowych, strategii rozwiazywania konfliktów, radzeniu sobie ze złością i wielu innych sprawach. Spotkanią mają już grono wiernych sympatyków, do których można w każdej chwili dołączyć.

Magdalena Sękowska – psycholog, psychoterapeuta, trener. Prowadzi wykłady otwarte dla osób interesujących się wykorzystywaniem wiedzy psychologicznej w codziennym życiu.
Od kilkunastu lat prowadzi szkolenia, treningi, konsultacje dla kadry menedżerskiej, zespołów pracowniczych oraz zarządów firm polskich oraz korporacji zagranicznych. Jest członkiem Bussines Centre Club. Specjalizuje się w executive coaching – indywidualnym oraz grupowym oraz w counsellingu. Prowadzi coaching indywidualny oraz grupowy z najwyższą kadrą zarządzającą.