Przeskocz do treści
Ostoja - festyn
Inne

Ostoja – festyn

W kwietniu przypada Światowy Dzień Chorych na Parkinsona. Z tej okazji Stowarzyszenie Osób Dotkniętych Chorobą Parkinsona „Ostoja” zaprasza na festyn w Zajeździe Kościuszkowskim. Wydarzenie odbędzie się w sobotę (9 kwietnia) w godzinach od 11:00 do 16:00. Edukacja, pomoc i dobra zabawa – taki cel przyświeca organizatorom imprezy. Wstęp wolny.

Spotkanie służyć będzie przede wszystkim poznaniu i zrozumieniu choroby Parkinsona, ale także dobrej zabawie pełnej wzajemnej życzliwości. Chorzy długoterminowo – nie tylko na Parkinsona – czują się opuszczeni , samotni, odtrąceni. Wydarzenia takie jak zbliżający się Festyn są okazją do rozmowy z innymi ludźmi, dzielenia się doświadczeniem, problemami i sukcesami.

Zaplanowano muzyczne atrakcje: zagra kwartet smyczkowy Les Femmes, wystąpi duet Antoni Jaszczak i Jakub Kopta, a także zatańczy grupa baletowa ETIUDA. Humor na pewno poprawi Kabaret TEKA.

W programie Festynu wykład doktor Waldemary Ostrowskiej na temat zdrowego żywienia oraz suplementów pomocnych w walce z chorobą, w poprawie kondycji i samopoczucia.

Ponadto spotkanie z Barbara Stramecką – Czerw – autorką książki pt. ”Pomimo Parkinsona JESTEM”, warsztaty „Różności codzienności” i inne aktywności.

Na gości będą czekać przekąski, ciasta i inne, liczne smakołyki.

Pełny program dostępny jest pod adresem: http://www.chorobaparkinsona.org/

fbDołącz do wydarzenia na facebooku i zaproś swoich znajomych!