Przeskocz do treści
Pani Swojego Czasu
Inne

Pani Swojego Czasu

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Rozmówica – czyli wszystko o co chcielibyście zapytać. Tym razem dzennikarka Natalia Vince porozmawia z Ola Budzynska, która poradzi nam jak zarządzać sobą w czasie i nie zwariować. Pomyśl, jakie korzyści możesz mieć z zorganizowania swojego dnia i już dzisiaj zaplanuj z nami czas 30 maja o godzinie 18!

Chcemy robić wszystko. Chcemy mieć wszystko. Ale nie da się! Nie da się rozdwoić. Nie masz czasu? Każdy to mówi, każdy ma do tego prawo. Przeanalizuj swój dzień. Spójrz na siebie oczami innej osoby, może Oli Budzyńskiej.

„My kobiety mamy tendencję do brania na swoje barki zbyt dużo. Chwalimy się swoim zorganizowaniem, ambicją i zapracowaniem. Czy naprawdę to jest jedyny sposób na funkcjonowanie we współczesnym świecie? Czy nie ma innych rozwiązań na to, by mieć zorganizowane, ale harmonijne życie?” Na te i inne pytania odpowie ekspertka od planownia – Ola Budzynska autorka bloga Pani Swojego Czasu

Na spotkaniu porozmawiamy i wymienimy nasze spostrzeżenia na temat skutecznego planowania dnia. Musisz wydać „trochę” czasu, by móc się rozwijać.

Jak zwykle na rozmównicy będzie można wygrać nagrody, tym razem pozwolą one lepiej zaplanować 24 godziny z życia, nie tylko kobiety 😉

Zapraszamy do Sali Teatralnej Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki

WSTĘP WOLNY