Przeskocz do treści
Poniedziałek z poezją
Inne

Poniedziałek z poezją

DZISIAJ!!!! Wieczorem (5 grudnia) dostarczymy Wam dużo dobrej energii, potrzebnej każdemu w zimowy poniedziałek. Proponujemy romans… z poezją w ramach Salonu Poetyckiego Beaty Anny Symołon – SABAS. Zapewniamy, że spotkanie przyniesie Wam wielu wzruszeń, pozwoli się zamyślić i oderwać od prozy życia.Zajrzyjcie do Piwnic Dworku o godz. 18.00 – wstęp wolny.

Gościem spotkania będzie Eliza Segiet – autorka tomiku „Romans z sobą”, która przekona Was, że warto romansować z poezją i .. samym sobą. Poetka jest absolwentką Wydziału Filozofii oraz studiów podyplomowych Wiedzy o Kulturze i Filozofii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest matką, żoną i córką. „Romans z sobą” jest jej debiutanckim, ale nie jedynym tomikiem poezji, w którym łączy filozofię i poezję. Autorka podejmuje najważniejsze dla człowieka kwestie, pisząc o cieniachh i blaskach codzienności.
W wierszach są miłość, samotność, starość, ale też radość życia, szczęśliwe wspomnienia i nadzieja.

SALON POETYCKI BEATY ANNY SYMOŁON (SABAS) gości poetów, pisarzy, krytyków, malarzy, grafików, muzyków i wokalistów, aktorów. Spotkaniom towarzyszy muzyka na żywo oraz recytacje tekstów przez zaproszonych aktorów. Klimatyczne wieczory w Piwnicach Dworku to zawsze spotkania niezwykłe.