Przeskocz do treści
Jan Migała w sali kominkowej Dworku Białoprądnickiego, ubrany w garnitur, stoi obok fortepianu, prawdopodobnie w trakcie wykonywania utworu
Inne

Pożegnanie lata | Senioralia 

Z okazji Dnia Seniora zapraszamy na moc wydarzeń dedykowanych osobom w późnej dorosłości i nie tylko. W programie m.in. kiermasz rękodzielnictwa Pożegnanie Lata, warsztaty artystyczne dla dzieci, występ zespołu Flashover oraz  koncert operowy pod kierownictwem Jana Migały.

Na wydarzenie zapraszamy wraz z Radą Dzielnicy IV Prądnik Biały.

Szczegółowy program:

11.00 – 17.00 Kiermasz „Pożegnanie lata”

12.00 – 12.45 Warsztaty artystyczne dla dzieci

15.00  Koncert zespołu Flashover  

16.00 – 16.45 Warsztaty artystyczne dla dzieci

17.00 Koncert operowy pod kierownictwem Jana Migały

Kiermasz Pożegnanie Lata

Na stoiskach nie zabraknie zarówno tradycyjnych produktów – regionalnego jadła, wyrobów lokalnych rękodzielników czy miodów i produktów pszczelarskich, jak i innych ceramicznych, odzieżowych i kosmetycznych różności.

Kiermasz będzie wydarzeniem otwartym i rodzinnym, podczas którego pojawią się ciekawe propozycje warsztatowe dla najmłodszych.

Koncert zespołu Flashover

Koncert operowy odbędzie się o godz. 15.00 w Plenerze Dworku Białoprądnickiego. Zespół Flashover tworzą strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 5 Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. W ich wykonaniu usłyszymy popularne covery.

Koncert operowy

Koncert operowy rozpocznie się o godz. 17.00 w Plenerze Dworku Białoprądnickiego, a przypadku niepogody przeniesiemy się do środka, do Sali Kominkowej. Podczas koncertu usłyszymy najbardziej znane i lubiane arie i duety oper, operetek, musicali , pieśni neapolitańskich i z XX-lecia międzywojennego.

Wystąpią:

  • Jan Migała: baryton, prowadzenie koncertu
  • Karin Wiktor-Kałucka sopran
  • Katarzyna Słota-Marciniec mezzosopran
  • Michał Kutnik baryton
  • Kristina Kutnik piano

Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny.