Przeskocz do treści
Przetrwać kryzys
Inne

Przetrwać kryzys

Życie nas zaskakuje, niestety nie zawsze pozytywnie. O tym jak radzić sobie z nagłą chorobą w rodzinie opowie psycholog Magdalena Sękowska. Spotkanie odbędzie się 16 stycznia (poniedziałek) o godz. 18.00 w Sali Kominkowej (ul. Papiernicza 2). Wstęp wolny.

Cykl wykładów Magdaleny Sękowskiej skierowany jest do osób, które chcą wykorzystywać wiedzę psychologiczną w codziennym życiu. Spotkania odbywają się raz w miesiącu w poniedziałki i są okazją do lepszego poznania siebie oraz mechanizmów sterujących ludzkimi zachowaniami. Uczestnicy rozmawiają m.in. o emocjach, radzeniu sobie w relacjach osobistych i zawodowych, strategii rozwiązywania konfliktów, radzeniu sobie ze złością i wielu innych sprawach. Spotkania mają już grono wiernych sympatyków, do których można w każdej chwili dołączyć. Najbliższe dotyczyć psychologii sytuacji kryzysowych. Magdalena Sękowska – psycholog, psychoterapeuta, trener. Prowadzi wykłady otwarte dla osób interesujących się wykorzystywaniem wiedzy psychologicznej w codziennym życiu.

Od kilkunastu lat prowadzi szkolenia, treningi, konsultacje dla kadry menedżerskiej, zespołów pracowniczych oraz zarządów firm polskich oraz korporacji zagranicznych. Jest członkiem Bussines Centre Club. Specjalizuje się w executive coaching – indywidualnym oraz grupowym oraz w counsellingu. Prowadzi coaching indywidualny oraz grupowy z najwyższą kadrą zarządzającą.