Przeskocz do treści
Pułapki cywilizacji
Inne

Pułapki cywilizacji

Współczesna cywilizacja to wiele udogodnień ale i zagrożeń. Jak korzystać z jej dobrodziejstw, przy pełnym poszanowaniu praw natury i chronić się przed pułapkami współczesności? Czy i jak można „powrócić do natury” przy obecnym tempie życia? Okazuje się, że naszym sprzymierzeńcem są m.in. pracowite mikroorganizmy. Opowiedzą o tym eksperci podczas najbliższego spotkania z cyklu „Zdrowie Holistyczne”. Zapraszamy w sobotę, 25 lutego o godz. 17.00 – Sala Teatralna, ul. Papiernicza 2. Wstęp wolny.
Zdrowie jest najważniejsze – mówimy tak często dopiero w momencie, gdy je tracimy. Warto przechytrzyć chorobę zachowując mądrą profilaktykę poprzez życie w zgodzie z naturą. Jak to zrobić pędzie codzienności i erze globalizacji? Okazuje się, że jest to możliwe i wcale nie wymaga wielu wyrzeczeń. Opowiedzą o tym eksperci podczas kolejnego spotkania z cyklu „Zdrowie Holistyczne”.
W programie:
Powrotna droga do natury – Dorota Adamczyk biolog, ekolog.
Probiotyki dla zdrowia – Elżbieta Duran mikrobiolog ProBiotics Polska.
Warsztaty: dom bez syntetycznej chemii czyli pracowite mikroorganizmy
W ramach spotkań „Zdrowie Holistyczne” eksperci w dziedzinie zdrowia, urody oraz harmonii ciała i umysłu doradzają jak w pędzie globalnego świata zachować to co najcenniejsze: dobre samopoczucie i zdrowie. Cieszące się dużym zainteresowaniem spotkania do tej pory dotyczyły m.in. siły umysłu, muzyki serca, wody – jej roli i możliwości w naszym organizmie, roli pierwiastków i minerałów dla zachowania dobrej formy, uzdrawiającej mocy dźwięku mis i gongów, masażu relaksacyjnego i leczniczego, sposobów walki ze stresem, tajników Feng Shui.