Przeskocz do treści
Puzzle sukcesu
Inne

Puzzle sukcesu

Jesteś przedsiębiorcą lub działasz w organizacji pozarządowej? Razem złóżmy układankę, której efektem będzie sukces obu branż. Bądź z nami 12 listopada na spotkaniu Puzzle Sukcesu.

Na to wydarzenie nie ma biletów wstępu. By wziąć udział i budować sukces bez granic wystarczy kupić jedną z trzech charytatywnych cegiełek. Dołóż swój Puzzel!Na spotkaniu nie zabraknie inspiracji, m.in. Jasiek Mela opowie o swojej drodze do sukcesu, ogrom wzruszeń, które zapewni Pani Anna Dymna, która całym swoim sercem od lat angażuje się w pomaganie oraz bez liku wskazówek od ludzi sukcesu, a to wszystko w towarzystwie koncertu Janusza Bieleckiego oraz występu wokalnego Agnieszki Koziarowskiej.

Sukces nie mierzy się liczbami, estymacjami i statystykami. W sukcesie liczą się ludzie. To oni go budują, rozwijają, tworzą, są źródłem najlepszych wyników. To ich potrzeba serca, energia tworzy niepowtarzalne pomysły. Dlatego zapraszamy na spotkanie motywacyjno-charytatywne „PUZZLE SUKCESU – współpraca biznesu z NGO”. Dzięki niemu zdobędziesz praktyczną i przydatną wiedzę o tym, jak budować efektywne strategie biznesowe w oparciu o współpracę z organizacjami pozarządowymi i przekładać to na realne korzyści. Pomożesz też odzyskać wiarę w ludzi tym, którzy najbardziej tego potrzebują. A dla nich, to co ma największą wartość to często szczery uśmiech i otwarte serce. Każdy może być przecież czyimś prawdziwym aniołem.

Z ręką na sercu:
wymienimy się doświadczeniami i kontaktami, poznasz innych ludzi biznesu i skuteczne praktyki, znajdziemy miejsce porozumienia i wymiany doświadczeń między organizacjami pozarządowymi i biznesem, zbierzemy środki na rzecz Fundacji Anny Dymnej „MIMO WSZYSTKO”, Fundacji „PONAD HORYZONTY” oraz Fundacji „GŁOS SERCA”, organizacji, które każdego dnia wspierają tych, o których świat często zapomniał.

PRELEGENCI:
Anna Dymna – aktorka, Fundacja „Mimo Wszystko”
Jasiek Mela – podróżnik, Fundacja „Poza Horyzonty”
Janusz Bielecki – kompozytor, Super-Krak S.A, Fundacja „Bielecki Art”
Sławomir Ptaszkiewicz – przedsiębiorca, filantrop

KONCERT:
Wieczór uświetni koncert fortepianowy Janusza Bieleckiego oraz wokalny, piosenkarki Agnieszki Koziarowskiej.
By wziąć udział w prestiżowym wydarzeniu wystarczy zakupić jedną z trzech cegiełek, z których dochód zostanie przeznaczonych na nasze organizacje i pomoc potrzebującym:

I. SILVER – 200 PLN ( 2 osoby)
udział w merytorycznej oraz poczęstunkowej części wydarzenia, podziękowanie za wsparcie naszych trzech organizacji

II. GOLD – 500 PLN (2 osoby)
dodatkowo możliwość umieszczenia materiałów reklamowych w formie buypack, podziękowanie wraz z autografami prelegentów

III. V.I.P. – 1000 PLN (1 osoba) – 20 miejsc
dodatkowo podziękowanie na stronie fundacji Głos Serca, autografy prelegentów załączone do podziękowań, udział w kolacji VIP z prelegentami.

ZAKUP CEGIEŁKI:

WPŁATY prosimy dokonywać na konto Fundacji GŁOS SERCA

Numer konta: 56 1020 2906 0000 1102 0332 3516

Tytułem : DAROWIZNA Cegiełka SILVER / GOLD / V.I.P.* Puzzle Sukcesu

Ze względu na limit wejść, prosimy o potwierdzenie dostępności u organizatora.

SPOTKANIE PROWADZI:

Dziennikarka, Katarzyna Hnat

PLAN SPOTKANIA:

17.00 Przywitanie gości – Renata Lisowska , Monika Doroszkiewicz

17:15 – 18:30 Prelekcje cz.1

przerwa Kawowa(20 min)

18:50 – 19:40 Prelekcje cz.2

19:40 – 20:00 Koncert Janusz Bielecki, Agnieszka Koziarkowska

20:00 Podsumowanie i zaproszenie do rozmów
w kuluarach, poczęstunek

20:00 kolacja VIP

22:00 Zakończenie

ORGANIZATOR WYDARZENIA:

Fundacja Głos Serca tworzy miejsca, przestrzenie w mieście, które stają się platformą wymiany doświadczeń pomiędzy społecznościami i pomagają ludziom niezależne od zasobów i sytuacji życiowej w pełnym wykorzystaniu ich potencjału. Projekty fundacji to Krakowski Ogród Społeczny Krzemionki oraz Ambasada Współpracy.

Aktualnie Fundacja Głos Serca realizuje kolejny projekt „Centrum Pozytywnego Wsparcia”, miejsce w Nowej Hucie w Krakowie, w którym osoby doznające znaczących sytuacji kryzysowych, w tym osoby będące ofiarą przemocy, będą mogły uzyskać pomoc, także mieszkaniową.

Zbieramy środki na remont, wyposażenie (470 m2) oraz opłacenie specjalistów (mediatorów, terapeutów, prawników) Centrum Pozytywnego Wsparcia.

W Centrum Pozytywnego Wsparcia będą pokoje terapeutyczne, sale szkoleniowe, sala dla dzieci, pokoje mieszkalne i pomieszczenia higieniczno-sanitarne.