Przeskocz do treści
Emocje na warsztacie. Skaczemy z radości! | Miejsce wrażliwe
Inne

Emocje na warsztacie. Skaczemy z radości! | Miejsce wrażliwe

Kiedy ostatnio skakaliście z radości? Może po wygranych zawodach, otrzymaniu wymarzonego prezentu lub dobrych wieści? Zapraszamy Was do Miejsca Wrażliwego, czyli przestrzeni uczącej wrażlwości na świat.

Kolejny warsztat odbędzie się w niedzielę, 26 marca 2023, o godz. 16.00. Spotkanie poprowadzi Anna Machacz z Wydawnictwa Wrażlivego.

ZAPISZ SIĘ

Warsztat 3 – Radość

Radość kojarzy nam się z przyjemnością, dobrym samopoczuciem, zadowoleniem i harmonią. Podczas warsztatów obudzimy radość z zimowego snu i zastanowimy się, jak najdłużej zatrzymać ją w nas. Będziemy skakać i śmiać się. Przygotujemy też listę rzeczy, które sprawiają, że czujemy się szczęśliwi.

Warsztaty przeznaczone dla dzieci od ok. 6 do 10 lat. Wstęp wolny. Obowiązują zapisy (https://dworek.eu/zapisy/1).

Czym jest Miejsce Wrażliwe?

W Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” powstało nowe miejsce – Miejsce Wrażliwe, uczące wrażliwości na świat. To projekt skierowany do dzieci, którego celem jest oswajanie inności i niwelowanie dystansu jaki niewiedza i lęk mogą w nas wywoływać. To także przestrzeń do spotkań z emocjami opartych na losach książkowych bohaterów. Postaramy się lepiej zrozumieć nasze emocje oraz poznamy wartości ważne w życiu każdego człowieka. Odkryjemy też, jak ważne jest akceptowanie siebie.